16 599,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
НОВИНКА
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Технічні характеристики

Номінальна напруга36 В
Вага4,9 кг 1)
Рівень акустичного тиску81 дБ (A) 2)
Рівень звукової потужності94 дБ (A) 2)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем3,2/1,9 м/с² 3)

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Потужна акумуляторна мотокоса STIHL FSA 80 - для приватного використання

Акумуляторна мотокоса STIHL FSA 80 з відмінною продуктивністю різання ідеально підходить для домашніх робіт, коли потрібно швидко та легко скосити траву або підстригти кромки газону на невеликих ділянках. За допомогою ергономічної велосипедної рукоятки (рукоятки для косіння) ви зможете комфортно та ефективно доглядати за газоном. За допомогою дуже збалансованої мотокоси STIHL FSA 80 з системи STIHL AK можна ефективно працювати без засобів захисту органів слуху, навіть у місцях з підвищеним рівнем шуму.

Залежно від сфери застосування безщітковий EC-двигун можна регулювати за допомогою варіатора з 2 рівнями частоти обертання безпосередньо на рукоятці керування. Якщо ви хочете працювати на нижчих обертах двигуна, наприклад, при виконанні легких робіт, таких як підстригання країв газону, виберіть режим ECO (рівень 1). Це призведе до меншого споживання енергії і може продовжити термін служби акумулятора. Якщо для косіння чагарнику та густої трави STIHL FSA 80 потрібна повна швидкість, просто переведіть мотокосу в режим 2 за допомогою перемикача. Швидкість автоматично підлаштовується до приєднаного ріжучого інструмента та плавно регулюється.

Акумуляторний кущоріз STIHL FSA 80 спеціально розроблений для роботи з ріжучим інструментом по металу. У стандартній комплектації вона оснащена траворізним ножем STIHL 230-2. Ви також можете вибрати з широкого асортименту інших ріжучих інструментів і косильних головок. Практичну петлю для підвішування двоплечового ременя STIHL, що входить до стандартної комплектації, можна відрегулювати під свій зріст без інструментів. Для зберігання акумуляторної батареї STIHL FSA 80 на інструменті передбачено кільце для перенесення.
У нашому огляді терміну служби акумулятора STIHL та часу заряджання ви дізнаєтеся, як довго можна працювати з акумуляторним кущорізом STIHL FSA 80 і як довго заряджається акумулятор.

Обслуговування та поради