14 269,00 ₴
12 839,00 ₴
АКЦІЯ
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Потужна мотокоса для універсального використання як у приватному господарстві, так і в професійній сфері

Мотокоса STIHL FS 120 - це потужна, міцна, витривала бензинова коса для універсального використання у фермерському та комунальному господарстві. Очерет, кропива, жорстка трава, бур’ян та тонкі паростки дерев – це поле діяльності для цієї коси. Бензокоса STIHL FS 120 оснащена U-подібною ручкою керування, 1-точковою антивібраційною системою, високоефективним паперовим повітряним фільтром, карбюратором з компенсатором.

Мотокоса FS 120 комплектується 3-пелюстковим ножем для заростей та надійним захистом ріжучої гарнітури. Якнайкраще підходить для косіння великих територій, видалення бур'янів, скошування заростей та чагарників. Ранцевий ремінь, який входить в комплектацію, розвантажує руки та спину під час тривалої роботи.

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Компенсатор
Компенсатор
Ергономічна дворучна рукоятка
Ергономічна U-подібна рукоятка
Ручний паливний насос
Ручний паливний насос (праймер)

Технічні характеристики

Робочий об’єм30,8 см³
Потужність1,3 кВт
Вага6,3 кг 1)
Рівень акустичного тиску101 дБ (A) 2)
Рівень акустичного тиску99 дБ (A) 2)

Обслуговування та поради