15 959,00 ₴
15 159,00 ₴
АКЦІЯ
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Потужна мотокоса для фермерського, комунального господарства

Мотокоса STIHL FS 250 - це потужна, міцна, витривала бензинова коса для професійного використання у фермерському та комунальному господарстві. Очерет, кропива, жорстка трава, бур’ян та тонкі паростки дерев – це поле діяльності для цієї коси. Бензокоса STIHL FS 250 оснащена U-подібною ручкою керування, 1-точковою антивібраційною системою, високоефективним паперовим повітряним фільтром, карбюратором з компенсатором.

Мотокоса FS 250 комплектується 2 пелюстковим ножем для трави та надійним захистом ріжучої гарнітури. Якнайкраще підходить для косіння великих територій, видалення бур'янів, скошування заростей та чагарників. Ранцевий ремінь, який входить в комплектацію, розвантажує руки та спину під час тривалої роботи.

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Ручний паливний насос
Ручний паливний насос (праймер)
Антивібраційна система
Антивібраційна система
Компенсатор
Компенсатор

Технічні характеристики

Робочий об’єм40,2 см³
Потужність1,6 кВт
Стандартний ріжучий інструментGrasschneideblatt 230-2
Вага6,3 кг 1)
Рівень акустичного тиску102 дБ (A) 2)

Обслуговування та поради