22 999,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Мотокоса FS 351 - потужний кущоріз для заростей та трави

Універсальність і міцність кущоріза STIHL FS 351 допоможе вам у садівництві, озелененні та сільськогосподарських роботах. За допомогою цього кущоріза ви можете косити або видаляти чагарники чи бур'яни швидко й ефективно.

Потужний двигун STIHL 2-MIX пропонує хороше співвідношення продуктивності різання та особливо низьку витрату палива. Запуск коси STIHL FS 351 полегшує декомпресійний клапан, який зменшує силу натягу шнура стартера.

Регульована ергономічна велосипеда ручка підтримує природний рух коси, що особливо цінно під час роботи на великих площах. Ви можете відрегулювати положення керма відповідно до своїх потреб лише за кілька простих кроків. Багатофункціональна ручка, яку можна використовувати однією рукою, також допомагає ефективно працювати. забезпечуючи швидкий і легкий доступ до всіх основних функцій. Коса FS 351 оснащена антивібраційною системою STIHL для захисту ваших м'язів і суглобів.

Ви можете оснастити косильною гарнітурою відповідно до ваших завдань. Ваш місцевий дилер може порадити вас з цього приводу.

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Двигун STIHL 2-MIX
Двигун STIHL 2-MIX
Ергономічна дворучна рукоятка
Ергономічна U-подібна рукоятка
Багатофункційна ручка
Багатофункційна ручка

Технічні характеристики

Робочий об’єм37,7 см³
Потужність1,7 кВт
Вага8,8 кг 1)
Рівень акустичного тиску99 дБ (A) 2)
Рівень акустичного тиску100 дБ (A) 2)

Обслуговування та поради