26 379,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Потужний кущоріз для професійного використання

Бензиновий кущоріз STIHL FS 410 це оптимальна комбінація потужності та комфорту для професійного догляду за ландшафтом у комунальному та лісовому господарствах. Потужний двигун STIHL 2-MIX демонструє свою ефективність під час обкошування великих територій. Міцна та надійна конструкція гарантує тривалий термін експлуатації. 4-точкова антивібраційна система STIHL зменшує рівень вібрації, що передається від двигуна та рухомої косильної гарнітури на руки та суглоби користувача.

Кущоріз FS 410 у порівнянні до попередньої моделі FS 400 набув значних змін і в ергономіці, яка в першу чергу впливає на стомлюваність користувача під час комплексного догляду за складними ландшафтами.


 

ЕРГОНОМІКУ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ КУЩОРІЗА FS410 ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ:Важіль зупинки двигуна з автоповерненням у робоче положення


Збільшений об’єм паливного бака 0,75 л (проти 0,66 л)


Захисна накладка кожуха антивібраційної системи


Керування процесом запуску (холодний/гарячий) одним важелем, що розташований на двигуні


В комплекті з комфортним ранцевим ременем ADVANCE PLUSБензиновий кущоріз FS 410 - це сучасний інструмент, призначений для тривалих робіт з розчищення територій від жорсткої трави, заростей, бур'яну у фермерському, лісовому, комунальному господарстві, а також професійному догляді за ландшафтом.

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Ергономічна дворучна рукоятка
Ергономічна U-подібна рукоятка
Антивібраційна система
Антивібраційна система
Зимова заслінка
Зимова заслінка

Технічні характеристики

Робочий об’єм41,6 см³
Потужність2 кВт
Вага8,4 кг 1)
Рівень акустичного тиску101 дБ (A) 2)
Рівень акустичного тиску100 дБ (A) 2)

Обслуговування та поради