8 879,00 ₴
7 549,00 ₴
АКЦІЯ
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Універсальна мотокоса для домашнього господарства, розширена комплектація

Розширена комплектація:

  • ніж для трави
  • косильна головка
  • ранцевий ремінь

Ця модель створена для домашнього господарства і має три головні переваги. Прямий редуктор, який дозволяє використання металевого ножа. Розширена комплектація, до якої входять косильна головка, 2-пелюстковий металевий ніж, ремінь, захисти для ножа та косильної струни. Оптимальне співвідношення ціни-якості серед бензинових мотокіс в своєму класі. Потужності бензокоси FS 55, яка становить рівно одну кінську силу,  цілком вистачить, щоб виконати практично будь-яку задачу по догляду за присадибною територією. Завдяки велосипедній U-подібній ручці та можливості змінювати косильну гарнітуру в залежності від завдання ви зможете швидко та ефективно скосити траву та бур’ян на своїй присадибній території.

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Ручний паливний насос
Ручний паливний насос (праймер)
Багатофункційна ручка
Багатофункційна ручка
Ергономічна дворучна рукоятка
Ергономічна U-подібна рукоятка

Технічні характеристики

Робочий об’єм27,2 см³
Потужність0,75 кВт
Рівень акустичного тиску95 дБ (A) 1)
Рівень акустичного тиску94 дБ (A) 1)
Рівень звукової потужності108 дБ (A) 1)

Обслуговування та поради