10 899,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Технічні характеристики

Довжина різки61 см 1)
Номінальна напруга36 В
Вага3,5 кг
77 дБ (A)
Рівень звукової потужності85 дБ (A) 2)

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Акумуляторні ножиці для живоплотів HSA 60: для точної стрижки великих садових огорож

За допомогою акумуляторних ножиць для живоплоту STIHL HSA 60 ви зможете ефективно та зручно обрізати навіть великі живоплоти на присадибній ділянці та в саду. Завдяки довговічному електродвигуну STIHL HSA 60 є дуже високопродуктивними ножицями для живоплоту. Працює від літій-іонних акумуляторів STIHL AK-System. Під час використання STIHL HSA 60 вражає своїм оптимальним балансом та зручним і ергономічним керуванням.

Ви можете повернути багатофункціональну ручку на 90° вліво або вправо, натиснувши кнопку. Петельна ручка забезпечує легке використання HSA 60. Ви також можете легко керувати кущорізом лівою або правою рукою. Лазерно вирізані, алмазно відшліфовані та загартовані ріжучі леза дозволяють точно та швидко стригти та підрізати великі живоплоти, кущі та інші рослини. Завдяки краплеподібній геометрії леза з відстанню між зубцями 34 мм, гілки утримуються в ріжучому лезі та зрізаються акуратно з відмінною ефективністю різання.

Під час різання, наприклад, біля землі, ріжуча насадка захищена захисною кришкою, що нагвинчується.

Акумуляторні кущорізи HSA 60 мають довжину шини 60 см.

 

Обслуговування та поради