5 399,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Примітка

Технічні характеристики

Довжина різки45 см 1)
Номінальна напруга10 В
Вага2 кг
Рівень акустичного тиску80 дБ (A) 2)
82 дБ (A)

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Акумуляторні ножиці для живоплоту HSA 30: для зручного підстригання невеликих і середніх живоплотів навколо будинку

Надзвичайно легкі і тихі акумуляторні ножиці STIHL HSA 30 SET, коли мова заходить про стрижку живоплоту та догляд за садом у приватних користувачів. Вражає їх компактний розміра також ергономічний дизайн та збалансованість.
Оптимальна координація між електричним двигуном, інтелектуальним керуванням живленням батареї та ножами з лазерним різанням, алмазним шліфуванням і загартованими ножами забезпечує strong>Висока продуктивність різання – особливо на молодих пагонах. Для простого та безпечного керування STIHL HSA 30 має дворучне керування. Початок здійснюється одночасним увімкненням перемикачів на ручці та на задній рукоятці, чиї м’які поверхні для захоплення також забезпечують помітно добре зчеплення в будь-якому робочому напрямку. Пригвинчений направляючий кожух захищає ріжучі леза від пошкоджень, наприклад, під час роботи поблизу землі або контакту зі стінами. Для безпечного та компактного зберігання STIHL HSA 30 має практичну петлю для підвішування на задній ручці.Акумуляторні кущорізи HSA 30 мають довжину стрижки 45 см.

Без акумулятора та зарядного пристрою. Для роботи потрібен акумулятор AS2 та зарядний пристрій AL1

Обслуговування та поради