17 499,00 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Технічні характеристики

Робочий об’єм56 см³
Ємкість резервуару13 л
Вага10,8 кг
Рівень акустичного тиску99 дБ (A) 1)
Рівень звукової потужності111 дБ (A) 1)

Оснащення

Ілюстрації є фотографіями зразків. Зовнішній вигляд і фактичне розташування елементів обладнання на продукті може - при аналогічній функціональності - відрізнятися від зображеного на ілюстрації.

Потужний обприскувач із радіусом дії до 12 м

Бензиновий ранцевий обприскувач STIHL SR 420 пропонує садівникам, виноградарям і фермерам особливо великий радіус дії для розпилення засобів захисту та підживлення рослин та насаджень. Прозорий бак для робочого розчину має об'єм 13 літрів та великий заливний отвір. Потужний бензиновий двигун генерує струмінь розпилення, який досягає великої відстані як по горизонталі, так і по вертикалі.

Багатофункціональна ручка дозволяє легко та безпечно керувати обприскувачем однією рукою. Антивібраційна система STIHL захищає м'язи та суглоби під час обприскування. Ранцева система полегшує роботу, рівномірно розподілюючи вагу на спину, поперек, розвантажуючи руки.

Обприскувач STIHL SR 420 може бути додатково оснащений комплектом для внесення гранульованих добрив та насіння, або переобладнаний для роботи в режимі повітродувного пристрою.

SR 420

Обслуговування та поради