69 999,00 ₴
НОВИНКА
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

iMOW® 5: косить газони середнього розміру незалежно та повністю автоматично

Робот газонокосарка STIHL iMOW® 5 дає змогу повністю автоматично проводити догляд за газоном середнього розміру. Робот косарка живиться від високопродуктивного літій-іонного акумулятора. Ця батарея дозволяє роботизованій косарці безперервно працювати протягом тривалого часу. Висока швидкість леза, системи Disc-Cut гарантує вам насолоду від чистого різу кожного разу.

Надійна робота газонокосарки ефективно справляється з ухилами до 40% під час косіння на схилах. STIHL iMOW® 5, здатний косити газони площею до 1500 м², також пропонує одночасне мульчування, тобто подрібнює скошену траву, перетворюючи її на ефективне добриво, яке повертається прямо на газон. Ультразвукові датчики косарки та контрольована швидкість забезпечують обережне наближення до перешкод, а траву можна косити поблизу об’єктів. Самокерована газонокосарка автоматично змінює напрямок, коли вона контактує з предметом. Інтелектуальні маневри повороту підтримують ефективне косіння в обмеженому просторі. Під час косіння на нерівній землі датчики нахилу регулюють швидкість косарки, щоб забезпечити рівномірний результат скрізь.

Панель керування дозволяє легко керувати за допомогою лише кількох кнопок. Задня світлодіодна стрічка вказує на поточний стан вашої косарки-робота, а передня світлодіодна стрічка пропонує денні ходові вогні в 3 різних режимах. Ви можете в будь-який час керувати своєю газонокосаркою-роботом через Bluetooth® або Wi-Fi за допомогою програми MY iMOW®. Ви також можете використовувати додаток, щоб налаштувати висоту зрізу відповідно до різних індивідуальних рівнів. У плані косіння можна вказати тижневі часові проміжки, протягом яких ваш STIHL iMOW® 5 може активуватися автоматично. За потреби ви також можете запустити косарку-робот вручну. Ви можете налаштувати датчик дощу, щоб ваш газон косили навіть у вологу погоду, або вказати iMOW® 5 на паузу, коли починається дощ. Роботизована косарка використовує док-станцію як базу та для заряджання.

Щоб встановити його, вам знадобиться відповідний монтажний комплект для розміру вашого саду. Роботизована косарка STIHL iMOW® відповідає всім чинним стандартам безпеки. Однак косарка-робот iMOW® не є іграшкою, тому діти, глядачі та тварини повинні триматися подалі від робочої зони, коли газонокосарка-робот iMOW® активна. Для отримання додаткової інформації зверніться до посібника користувача.

Технічні характеристики

Макс. площа косіння1500 м²
Макс. підйом40 %
Ширина скошування28 см
Мін. висота скошування20 мм
Макс. висота скошування60 мм

Обслуговування та поради