iMOW® 6: для незалежного автоматичного догляду за газоном великих площ

Оснащена високопродуктивним літій-іонним акумулятором, косарка-робот STIHL iMOW® 6 виконує завдання по догляду за газоном у приватних садах автоматично та самостійно. Акумуляторна батарея дозволяє роботизованій косарці безперервно працювати протягом тривалого часу. Висока швидкість леза 3 вільно коливальних лез системи Disc-Cut гарантує вам насолоду від чистого різу кожного разу.

Під час мульчування за допомогою STIHL iMOW® 6 скошена трава одразу подрібнюється під час скошування та стає добривом для повторного використання на газоні. Самокерована косарка-робот ефективно обробляє газони розміром до 3000 м², а також ухили на місцевості до 40%, наприклад, під час косіння на схилі. Вбудовані датчики сповіщають STIHL iMOW® 6 про автоматичну зміну напрямку при контакті з перешкодою. До об’єктів також ставляться з увагою. Ультразвукові датчики косарки та контрольована швидкість дозволяють зрізати траву поблизу перешкод. Інтелектуальні маневри повороту означають, що також можна ефективно косити у вузьких місцях. Датчики нахилу регулюють швидкість на нерівній поверхні, забезпечуючи постійний результат.

Управління просте та інтуїтивно зрозуміле за допомогою панелі керування, яка має лише кілька кнопок і додатково підтримується функцією голосового виведення. Поточний стан вашої роботизованої косарки вказує світлодіодна стрічка на задній панелі. Користувачі можуть вибрати один з 3 різних режимів для денних ходових вогнів на передній світлодіодній смузі. За допомогою програми MY iMOW® ви можете в будь-який час керувати своєю газонокосаркою-роботом через Bluetooth® або Wi-Fi. Ви також можете використовувати додаток, щоб налаштувати висоту зрізу відповідно до різних індивідуальних рівнів. Щотижневі заплановані активні часові інтервали можна визначити в плані косіння. За потреби iMOW® 6 від STIHL також можна запустити вручну. Датчик дощу можна налаштувати окремо, щоб косіння продовжувалось у вологу погоду, або iMOW® 6 призупиняв процеси косіння під час дощу. Роботизована косарка використовує док-станцію як базу та для заряджання.

Щоб встановити його, вам знадобиться відповідний монтажний комплект для розміру вашого саду. Роботизована косарка STIHL iMOW® відповідає всім чинним стандартам безпеки. Однак косарка-робот iMOW® не є іграшкою, тому діти, глядачі та тварини повинні триматися подалі від робочої зони, коли газонокосарка-робот iMOW® активна. Для отримання додаткової інформації зверніться до посібника користувача.

Обслуговування та поради