124 999,00 ₴
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

iMOW® 7: для розумного автоматичного догляду за газоном дуже великих площ

Роботизована газонокосарка STIHL iMOW® 7 є ефективним допоміжним засобом для повністю автоматичного догляду за газоном у домашніх зелених насадженнях. Питання від високопродуктивної літій-іонної батареї, високі швидкості леза забезпечують точне різання 3 вільно осцилюючих лез системи Disc-Cut. Акумуляторна батарея дозволяє роботизованій косарці безперервно працювати протягом тривалого часу.

Під час самостійного скошування газонів площею до 5000 м2 STIHL iMOW® 7 демонструє надійну продуктивність, ефективно справляючись з ухилами до 40% під час косіння на схилах. Ваш iMOW® 7 мульчує під час косіння, подрібнюючи та розподіляючи скошену траву, щоб стати добривом для повторного використання на газоні. До перешкод підходять обережно. Ультразвукові датчики та контрольована швидкість дозволяють косарці скошувати траву поблизу предметів. Робот-косарка змінює напрямок при контакті з перешкодою. Інтелектуальні маневри повороту сприяють ефективному косінню у вузьких місцях. На нерівній місцевості датчики нахилу регулюють швидкість руху, щоб забезпечити постійний результат косіння.

За допомогою лише кількох кнопок панель керування пропонує інтуїтивно зрозуміле та просте керування, що підтримується функцією голосового виведення. Поточний стан роботи газонокосарки також відображається на задній світлодіодній смузі. Ви можете вибрати один з 3 різних режимів для денних ходових вогнів на передній світлодіодній смузі. Ви можете в будь-який час керувати своєю газонокосаркою-роботом за допомогою програми MY iMOW® через Bluetooth® або Wi-Fi. За допомогою програми можна регулювати висоту скошування на різних індивідуальних рівнях і визначати план косіння з часовими інтервалами, протягом яких ваш STIHL iMOW® 7 може бути автоматично активним. За потреби ви також можете запустити роботизовану косарку вручну. У вологу погоду датчик дощу можна налаштувати на продовження косіння або призупинення роботи iMOW® 7. Роботизована косарка використовує свою док-станцію як базу та для заряджання.

Щоб встановити його, вам знадобиться відповідний монтажний комплект для розміру вашого саду. Роботизована косарка STIHL iMOW® відповідає всім чинним стандартам безпеки. Однак косарка-робот iMOW® не є іграшкою, тому діти, глядачі та тварини повинні триматися подалі від робочої зони, коли газонокосарка-робот iMOW® активна. Для отримання додаткової інформації зверніться до посібника користувача.

 

Обслуговування та поради