1 201,71 ₴
Усі ціни включають 0% ПДВ. Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 1 вересня 2023 року.
Виберіть артикул
Зверніться до офіційного дилера STIHL.
Отримати професійну консультацію, придбати продукцію STIHL і забезпечити її сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам.

Колун STIHL AX 30 C: руків'я (сокирище) з міцної деревини ясена

Цей міцний колун від STIHL можна використовувати різними способами: для розколювання деревини або для забивання клинів, таких як алюмінієвий рубальний клин STIHL, для підтримки валки дерев. Кована головка молотка з реверсивною головкою та дуже велика ударна поверхня роблять ці молотки універсальними інструментами.

Колун STIHL AX 30 C міцний і довговічний. За допомогою цього інструменту ви можете ефективно виконувати як побутові, так і професійні роботи з розколювання та рубання. Оснащений рукояткою з ясена, цей молоток довжиною 85 см і вагою 3000 г зручно лежить у руці.

Примітка: для вашої власної безпеки не використовуйте молоток для забивання сталевих розколюючих клинів. Ніколи не можна використовувати сталь для ударів по сталі.

Обслуговування та поради