Намотування та заміна косильної струни

Бажаєте змінити косильну струну на своїй мотокосі? Ми покажемо, на що варто звернути увагу.

Людина намотує волосінь акумуляторної мотокоси STIHL FSA 57

Огляд: Намотування та заміна струни для косіння

  • Різноманітні косильні головки, струни та котушки STIHL підходять для різних завдань
  • Рекомендуємо перед намотуванням та використанням замочити струну на 24 години у воді

  • Щоб змінити тримерну струну, відкрийте косильну головку або просто вставте струну

  • Намотайте косильну струну, через обертання

  • Крім того, можна використовувати попередньо заповнену котушку

Зміна струни тримера: три варіанти з косильними головками STIHL

Чи через зношення, чи тому, що Ви хочете переобладнати свою мотокосу чи тример для газону до нових завдань – у певний момент настає час замінити косильну струну. Існує три різні способи намотування струни на косильну головку STIHL.

Стандартні косильні головки: в цьому випадку Ви спочатку знімаєте косильну головку з мотокоси, а потім відкриваєте її. Після цього Ви можете намотати косильну струну на відкриту котушку. Стрілки допоможуть намотати струну тримера в правильному напрямку. Якщо Ви не бажаєте робити це самостійно, наш офіційний дилер STIHL буде радий Вам допомогти.

Комфортні косильні головки: З цими косильними головками Ви можете легко намотати косильну струну ззовні. Просто вставте струну потрібної довжини в косильну головку. Потім намотайте її на котушку, обертаючи нижній кінець косильної головки. Таким чином косильна струну намотується без необхідності попереднього розбирання косильної головки. Єдине, на що тут потрібно звернути увагу: струну для косіння має виступати з обох боків косильної головки на однакову довжину перед тим, як її намотати. До речі, косильні головки з цією функцією комфортного намотування можна впізнати за буквою «C» у назві моделі.

Третій варіант однаково підходить для стандартних і комфортних косильних головок: Відкрийте косильну головку та вставте попередньо наповнену котушку.

Намотування струни: відео-інструкція

Правильна косильна струна для будь-яких завдань

Хочете замінити тримерну струну і не знаєте, яку струну найкраще використовувати та як намотувати на головку STIHL? Як правило, чим вища та густіша трава, тим товстішою має бути струна. Для кращого розпізнавання та орієнтації тримерна струна STIHL має різні кольори, кожен з яких відповідає певному діаметру. Наприклад, червона косильна струна завжди має діаметр 2,7 міліметра. Про те, яку косильну струну краще використовувати для майбутньої роботи і як розпізнати її за кольором, ви дізнаєтеся з наступної інструкції:

Примітка: Чим товща струна, тим більша потужність Вам потрібна, щоб отримати чистий результат косіння. Щоб зрозуміти, яка тримерна струна підходить саме Вам, Ви також повинні взяти до уваги косильні головки та відповідні тримери для трави, кущорізи та мотокоси.

Щоб Ви не розгубилися, на наших сторінках з переліком аксесуарів для продуктів ми зібрали для Вас усю важливу інформацію про косильні струни, косильні головки та косильні ножі. 

Підготуйте струну для косіння до змотування та зберігайте її належним чином

Порада щодо правильного зберігання та оптимальної підготовки струни: Ми рекомендуємо перед використанням замочити струну у воді на 24 години.

Пластиковий контейнер з розмотаною волосінню для косіння, поруч змочена у воді волосінь для косіння в закритій банці

Струни для косіння з часом втрачають вологість і, отже, еластичність. Замочуючи її у воді, вона повертає свою вологість і не так сильно зношується.

До речі, для цього не потрібно відмотувати струну: Ви можете опустити котушку разом із намотаною струною прямо у воду.

Завдяки цій процедурі Вам також не доведеться турбуватися про зберігання струни: Ви можете спокійно залишити її в тримері для газону до наступного використання.