Нове покоління роботів-газонокосарок iMOW®: новий рівень догляду за газоном

Робот-косарка STIHL iMow швидко і вправно скошує траву, одночасно підживлюючи газон, підкорює підйоми та розпізнає перешкоди. Він самостійно відправляється на базову станцію для підзарядки, а у випадку дощу призупиняє роботу, після чого змінює план косіння, щоб вчасно виконати поставлене завдання. І головне, робить це ефективно, непомітно і екологічно! Адже літера «i» в назві iMow красномовно свідчить про те, що система догляду за газоном є інтелектуальною.

Нове покоління роботів iMOW®

iMOW® Evo косить доглянутий газон у саду перед будинком і гамаком.

Нове покоління роботів-газонокосарок iMOW® виводить догляд за газоном на новий рівень! Вони оснащені всім необхідним, щоб забезпечити ідеальний результат та короткі періоди косіння. Зручність використання також встановлює нові стандарти: найсучасніші технології та інтуїтивно зрозуміле керування - безпосередньо на пристрої або за допомогою додатку MY iMOW®. Завдяки потужному літій-іонному акумулятору та інтелектуальній системі керування і заряджання Ви отримаєте більше часу, щоб насолоджуватися ідеально доглянутим газоном.
 

 

Порівняння нових моделей роботів-косарок iMOW®

Технічні характеристики iMOW® 5 iMOW® 6 iMOW® 7
Максимальна площа газону* 1500 м² 3000 м² 5000 м²
Максимальний кут схилів 40 % 40 % 40 %
Ширина косіння 28 см 28 см 28 см
Висота скошування 20 – 60 мм 20 - 60 мм 20 – 60 мм
Час косіння на одному заряді акумулятора (80% / 100%) 35 / 65 хв 100 / 150 хв 155 / 230 хв
Активний час (за тиждень)** 75 год 110 год 160 год
Час заряджання (80% / 100%) 30 / 140 хв 60 / 200 хв 60 / 200 хв
Швидкість руху 0,45 м/с 0,45 м/с 0,45 м/с
Ємність акумулятора 83 Вт-год 180 Вт-год 259 Вт-год
Вага 15,0 кг 15,0 кг 15,0 кг
Рівень звукової потужності*** 61 дБ(A) 61 дБ(A) 61 дБ(A)
Рівень акустичного тиску*** 48 дБ(A) 48 дБ(A) 48 дБ(A)
Bluetooth/WLAN/Мобільний зв'язок так/так/ні так/так/ні так/так/ні

Газонокосарки-роботи STIHL iMOW®: Для ідеально доглянутого газону 

Роботи-косарки STIHL iMOW® косять Ваш газон повністю автоматично, працюють на газонах зі схилами до 40 % і заряджаються самостійно. Завдяки електроприводу регулювання висоти скошування та новій системі косіння Ви завжди отримуєте бездоганний результат.  

Надаєте перевагу особистому спілкуванню?

Переваги Stihl iMOW® 

Чому роботизована газонокосарка iMOW® варта Вашої уваги? Тут ми перерахували основні переваги роботів-косарок STIHL iMOW®.

STIHL ¡MOW® як Smart Product

Газонокосарки-роботи STIHL розумні та прості в управлінні за допомогою додатка MY iMOW® та Smart Home.

Жінка керує STIHL iMOW® EVO за допомогою планшета у своєму саду

Керування через додаток MY iMOW® 

Додаток MY iMOW® робить Вашу газонокосарку ще розумнішою. Зручне керування пристроєм з будь-якого місця, швидке отримання даних про косіння в режимі реального часу та багато іншого – просто через додаток для Android та iOS. Ви можете завантажити додаток для газонокосарки-робота MY iMOW® з App Store і через Google Play або відкрити його в браузері за посиланням myimow.stihl.com  

За допомогою додатка MY iMOW® Ви можете встановити час косіння індивідуально та з будь-якого місця, а також створити гнучкий план косіння. У Вас завжди є доступ до інформації про технічне обслуговування, даних про продуктивність та інших важливих функцій газонокосарки в реальному часі.

Для більшої зручності план косіння можна індивідуально адаптувати до сезонних змін швидкості росту газону. Ви також можете використовувати додаток для перегляду поточного прогнозу погоди та врахувати його під час налаштування активного часу.

Нові роботи-косарки iMOW® оснащені численними датчиками, які визначають, коли iMOW® намагаються перенести, і за необхідності вмикають сигнал тривоги. Підняти рівень безпеки можна завдяки налаштуванню «домашньої зони», активувавши її через додаток. При цьому газонокосарка-робот iMOW® блокується щойно пристрій потрапляє за межі визначеної зони. Додаток MY iMOW® доступний для смартфонів на базі Android та iOS, а також як веб-додаток для Вашого комп’ютера. 

Допомога у встановленні

Спеціалізований дилер STIHL стоїть у саду клієнта з iMOW® EVO в руках і коробкою iMOW® перед ним і допомагає зі встановленням

Через офіційного дилера STIHL

Ніхто не знає роботизовану газонокосарку iMOW® краще, ніж Ваш офіційний дилер STIHL. Він із задоволенням виконає встановлення за Вас: прокладе обмежувальний дріт, розмістить док-станцію, створить план косіння та виконає інші налаштування, необхідні для роботи iMOW®. Дізнатися більше про послуги, які може надати кваліфікований дилер STIHL з обслуговування роботів-косарок iMOW.

Жінка сама встановлює док-станцію для свого STIHL iMOW® перед парканом у своєму саду.

Самостійне встановлення iMOW®

Якщо Ви хочете встановити iMOW® самостійно, скористайтесь інструкцією користувача та посібником, які йдуть в комплекті. Для встановлення Вам знадобляться додаткові матеріали. Все необхідне Ви можете придбати комплектом, залежно від розмірів та конфігурації Вашого газону. Якщо площа Вашого газону менше 100 м² ми рекомендуємо придбати модуль для малої площі AKM 100.

Аксесуари для встановлення

Питання та відповіді

Ви можете знайти багато інших запитань на нашому порталі служби підтримки

Більше для фанатів технологій