Інновації та якість STIHL в деталях

Від самого початку свого заснування компанія STIHL робить ставку на інновації та розвиток. Високотехнологічні вироби, які використовуються в кожному з наших продуктів, базуються на цьому принципі та гарантують якість STIHL, на яку ви можете покластися день за днем.

Zwei Männer sitzen in einem Labor an einem Schreibtisch mit mehreren Minitoren und begutachten Teil eines neuen Produktes

так ми у STIHL гарантуємо якість.

Наш асортимент продукції настільки ж різноманітний, наскільки різноманітні сфери застосування нашого мотоінструменту - те ж саме стосується заходів і концепцій розвитку, які гарантують відому якість STIHL. Цікавий огляд інноваційних технологій, розробок та випробувань компанії STIHL читайте тут.

що ми у STIHL робимо для забезпечення якості

зниження ваги бензопил STIHL

Для професійних користувачів кожен грам ваги в руці має значення. Саме тому компанія STIHL застосовує численні ноу-хау для зменшення ваги бензопил разом із ріжучою гарнітурою. Полегшені кришки ланцюгової зірочки, змінена конструкція циліндрів, послідовна зміна матеріалів інших компонентів і розробка полегшених шин сприяли значному зниженню ваги - звичайно, без шкоди для міцності та довговічності. Результат: менша системна вага та легше керування.

робота акумуляторною технікою в дощову погоду

Акумуляторні пристрої системи STIHL AP розроблено для професійних користувачів і щоденної експлуатації навіть за несприятливих погодних умов. Всі інструменти, оснащені такою позначкою, можуть використовуватись навіть у дощову погоду. Ефективність захисту від дощу підтверджена ретельними внутрішніми перевірками.

підсумуємо: інновації та якість STIHL

  • Розробки STIHL гарантують, що всі компоненти нашого інструменту оптимально узгоджені між собою для забезпечення максимальної продуктивності.
  • Якість STIHL забезпечується різноманітними методами ретельних тестувань та випробувань

більше цікавого про інновації та технології