Відео-огляди садової техніки STIHL

Життя за містом має свій особливий стиль та ритм. Близькість до природи та можливість своїми руками створювати ландшафтні шедеври приваблює багатьох городян. Кожен власник заміського господарства знає, що незалежно від його розмірів, робота знайдеться завжди. Підрізання дерев, заготівля дров, косіння трави, догляд за газоном, обприскування дерев, підмітання подвір'я, скопування городу – цей перелік можна продовжувати безкінечно! Але як серед цих всіх завдань знайти час для відпочинку з близькими та споглядання результатів своєї праці? Дивіться в цьому розділі, що пропонують інженери компаніі STIHL для того, щоб, незалежно від об'ємів роботи, у Вас завжди залишався час для себе! 

STIHL

Відео: іміджевий відеоролик STIHL

Іміджевий відеоролик STIHL

Відчуйте притяжіння наших виробів. Марка STIHL означає найвищу якість та інноваційні технології. 

 Традиції та фермерське господарство Тоскани

Традиції та фермерське господарство Тоскани

Розповідь про традиційне сільськогосподарське виробництво з використанням високоефективних інструментів STIHL на фермі у Тоскані.

Професійна бензопила MS 261 C-M

Професійна бензопила MS 261 C-M

Інноваційна, потужна та легка бензопила STIHL для лісового господарства. Оснащена сучасними технологіями, що дозволяє полегшити працю звалювальників, збільшити ефективність лісозаготівельних робіт та дбати про навколишнє середовище.

Випробування захисту від порізів STIHL

Випробування захисту від порізів STIHL

Робочий одяг STIHL із захистом від порізів проходить тестування Німецькими та міжнародними органами сертифікації та контролю якості, такими як SMP та KWF. 

Підмітальні пристрої: KG 550 та KG 770

Підмітальні пристрої: KG 550 та KG 770

Підмітають в шість разів швидше за віник! Підмітальні пристрої STIHL заощаджують час, працюють тихо, без вихлопних газів, забезпечуючи відмінний результат прибирання.

Мотокоси STIHL: косіння на схилах

Мотокоси STIHL: косіння на схилах

Професійні садівники приступають до скошування трави на схилах навколо замку Траутмансдорф в Мерано. Вони обирають потужні мотокоси STIHL FS 460 C, щоб за короткий час обробити велику площу навколо замку.

Video: Eine saubere Sache STIHL

Міні-мийки STIHL: чисте задоволення

Потужні мийки високого тиску швидко і якісно впораються з будь-якими забрудненнями. Міцна конструкція і комфортне оснащення міні-мийок STIHL перетворюють роботу на задоволення.

Відео: робота професійних звлювальників у  швейцарській ущелині

Робота професійних звалювальників у швейцарській ущелині

Відео про трелювання дерев за допомогою гелікоптера професійною командою звалювальників у швейцарській ущелині. Використовуюється бензопила STIHL MS 461 з шиною STIHL Rollomatic ES Light.

Догляд за садом з акумуляторними інструментами STIHL

Догляд за садом з акумуляторними інструментами STIHL

Сади замку Трауттмансдорф в Мерано: ботанічний рай, що охоплює територію площею 12 га. Команда з 30 садівників доглядає за цим ландшафтом цілодобово. Ми супроводжували їх під час підстригання вражаючих, 18 метрових кипарисів на терасах.

Акумуляторна система COMPACT

Акумуляторна система COMPACT

Живопліт підстрижений. Листя прибране. Гілки на деревах обрізані. Трава на газоні скошена. Ви повні сил та енергії. Кожен акумуляторний інструмент STIHL працює легко, безшумно і на повну потужність, реагуючи на найменший рух Вашої руки. Впевнено і швидко. Завдяки акумуляторній системі. «Made by STIHL».

Відео: акумуляторні ножиці HSA 25

Акумуляторні ножиці HSA 25: точно до міліметру

Там, де точність відіграє важливу роль, легкі й зручні акумуляторні ножиці продемонструють весь свій потенціал: високу точність і простоту використання.

Відео: бензопила для бетону STIHL GS 461

Бензопила для бетону GS 461

Потужна бензопила для бетону STIHL GS 461 з міцним алмазним ланцюгом і подачею води призначена для розрізання таких будівельних матеріалів як бетон, природний камінь а також труб і цегляної кладки.

Відеоінструкції з експлуатації та обслуговування мотоінструменту STIHL Відеоінструкції з експлуатації інструменту STIHL

Відеоінструкції з експлуатації та обслуговування мотоінструменту STIHL демонструють, як безпечно та ефективно експлуатувати й обслуговувати мотопили, мотокоси і мотоножиці.

Переглянути відеоінструкції