Увага! Підробки бензопил STIHL!

Увага! Підробки бензопил STIHL.

У різних формах торгівлі європейського ринку стрімко зростає частка "невідповідної продукції". При цьому під "невідповідною" продукцією мають на увазі невідповідність вимогам законодавства, перш за все, вимог до безпеки й кількості шкідливих викидів, що розроблені з метою захисту споживачів продукції, а також навколишнього середовища.

DPLF (Німецький центр випробувань і сертифікації сільськогосподарської й деревообробної техніки), визнаний незалежний орган контролю, провів комплексне тестування різних типів бензопил перед їх випуском на ринок Євросоюзу. Протестовані інструменти не відповідали законодавчому регламенту уніфікованих стандартів техніки безпеки й безпеки для навколишнього середовища. Це веде за собою значне збільшення ризику травматизму споживачів цієї продукції а також інших осіб. Крім цього, через показники викидів вихлопних газів, що у кілька разів перевищують максимально допустимі норми, негативно впливають на екологію і здоров'я людей. У результаті, агрегати подібної конструкції вже заборонені для експлуатації на правовому просторі Євросоюзу, оскільки вони становлять серйозну загрозу. Наслідком цієї заборони став наплив продукції такого роду у країни, де їх продаж законодавчо не заборонено, наприклад, в  Україну. Такі пили реалузуються стихійно, в основному з рук, за низькою ціною і видаються за оригінал.

При безпосередньому порівнянні трьох тестів, що проведені з оригінальною моделлю STIHL MS 440 і схожою на неї моделлю PowerHaus KW 6500, особливо наглядно видно жахливі наслідки фальсифікації. PowerHaus KW 6500 становить небезпеку для споживача, крім цього споживача вводить в оману кольорова гамма, у якій виготовлена мотопила, оскільки вона є характерною для оригінальної продукції STIHL, при цьому порушуючи права на поєднання оранжево-сірого кольору корпусу інструменту. Якщо придивитись, то у пилі PowerHaus можна впізнати найпопулярніший варіант безіменної пили, що розповсюджується по всій Україні шляхом нелегальної торгівлі, на яку "приліплюють" різні логотипи, часто навіть STIHL.

Увага! Підробка STIHL! Оригінальні бензопили STIHL проти підробки!

7 хвилин, які варто витратити на перегляд нашого відео-тесту, щоб вберегти себе від покупки небезпечної підробки та нещасного випадку.

Переглянути відео
MS 261 Порівняння MS 440 і PowerHaus KW 6500

Тест неоригінального виробу на відповідність обов'язковим вимогам до механічних характеристик бензопил.

Переглянути відео (9.66 MB)