Безпосередній вибір продукції: Роботи-газонокосарки iMOW®
Роботи-газонокосарки iMOW®

Роботи-газонокосарки STIHL iMOW®

Інтелектуальний догляд за газоном

Ніщо так не прикрашає простір перед будинком, як доглянутий газон. Якщо не хочете витрачати час на регулярне косіння трави і відстеження циклів росту рослин, скористайтеся інтелектуальною технікою компанії STIHL. Роботи-газонокосарки iMOW® призначені для якісного догляду за газоном і чудово справляються з поставленим завданням. Техніка звільняє власника від клопоту і самостійно косить траву, удобрює галявину, коригує план покосу в залежності від зовнішніх факторів, самостійно заряджається і ще багато іншого. Програмування робота-газонокосарки здійснюється за допомогою пульта або спеціального додатку для смартфона або планшета iMow App. Вам достатньо один раз встановити бажану схему косіння і виділити 10-15 хвилин в тиждень для планової перевірки техніки. Всі інші турботи по догляду за газоном косарка-робот STIHL бере на себе. На нашому сайті ви дізнаєтеся ціну на інтелектуальні пристрої та ознайомитеся з технічними характеристиками приладів.

Порівняти Модель Площа газону ­м² Максимальний нахил ­% Ціна
RMI 632 P 4.000 45 від 69 999 грн*
RMI 422 P 1.500 40 49 999 грн*
RMI 632 PC 5.000 35 84 549 грн*

Технічні особливості роботів-газонокосарок STIHL: які пристрої можна купити в Україні

Автоматичний догляд за газоном, який забезпечує робот-косарка-це новий етап у розвитку садової техніки. Компактний і потужний пристрій виконує інтелектуальний догляд за галявиною, слідуючи заздалегідь встановленим алгоритмом дій. Модельний ряд роботів-косарок STIHL складається з шести пристроїв. Вони відрізняються максимальною площею оброблюваного газону і допустимим кутом нахилу. Для прикладу порівняємо дві косарки лінійки iMow:

RMI 422

Max площа газону - до 800 м2

Max кут нахилу - 35%

Без підключення до додатка iMow App

RMI 632 PC

Max площа газону - до 5 000 м2

Max кут нахилу - 45%

З підключенням до додатка iMow App

Вивчаючи каталог, звертайте увагу на букви в назві моделей. Маркування p розшифровується як «Performance» і означає продуктивність. Буква С - це «Communication», що означає можливість управління пристроєм через мобільний додаток. «Вміння» роботів-косарок безпосередньо впливають на їх вартість.

Висоту покосу трави можна регулювати в діапазоні від 20 до 60 мм.у пристроях RMI 4 передбачено плавне регулювання рівня зрізу. У моделях RMI 6 є 15 положень налаштування висоти покосу. Завдяки простому поворотному механізму установка потрібного параметра не представляє складності.

Автоматична газонокосарка-робот STIHL оснащена двома типами коліс:

 • Великі приводні колеса рухаються плавно і впевнено. Рифлений протектор забезпечує надійне зчеплення з поверхнею і стійкість техніки.

 • Підтримуючі колеса невеликого розміру з подвійними шарикопідшипниками обертаються на 360 градусів. Гумові накладки створюють додатковий опір коченню.

Ножі в інтелектуальних роботах для газонів STIHL

Збираючись купити косарку-робот, звертайте особливу увагу на ножі пристрою. Багато в чому від них залежить продуктивність і довговічність пристрою. У техніці STIHL гострі міцні ножі змінюють напрямок роботи після кожної зупинки. Такий підхід дозволяє продовжити термін служби запчастини до 200 годин. Завдяки тихій деці косити траву можна в будь-який зручний час, навіть вночі.

Косарка-робот iMow своєчасно повідомляє власнику, коли ножі пора замінити. Ремонт не вимагає ніяких спеціальних навичок і проводиться без додаткових інструментів.

Зрізану траву не потрібно утилізувати, оскільки вона використовується в якості добрива. Косарка виробляє мульчування, завдяки чому грунт додатково насичується азотом. Таким чином, ви регулярно отримуєте органічне добриво для ділянки абсолютно безкоштовно.

Умови роботи робота-газонокосарки STIHL

Для повноцінного функціонування косарок-роботам STIHL потрібно обмежувальний кабель. По ньому техніка iMow розпізнає зону роботи. Обмежувальний кабель не входить в базову комплектацію приладу, тому його необхідно придбати окремо. Офіційний дилер STIHL допоможе вибрати і замовити все необхідне.

Рухливий кожух роботів-газонокосарок не тільки пом'якшує удар при зіткненні, захищаючи перешкоду і робот від пошкоджень, але і служить датчиком. Якщо пристрій стикається з перешкодою на шляху, воно зупиняється, повертається і рухається далі.

Датчик дощу фіксує наявність опадів і допомагає пристрою скорегувати роботу. Інтелектуальна система аналізує дані і змінює графік косіння в залежності від погодних умов. Після завершення циклу покосу робот iMow завжди повертається на базову станцію.

Самостійна підзарядка робота-газонокосарки: Базова зарядна станція

Робот-газонокосарка iMow комплектується базовою зарядною станцією. Це невелика платформа з роз'ємом для зарядки, що генерує сигнали обмежувального кабелю. Станція монтується в захищеному від прямих сонячних променів місці за допомогою чотирьох кілочків. Світлодіод інформує про стан станції.

Інтелектуальна косарка самостійно заряджається, аналізуючи періоди роботи. Для цього доступні кілька варіантів підзарядки, найпопулярніші з них:

 • швидка (якщо у робота заплановано кілька циклів покосу в день);

 • повільна (вважається більш прийнятною, оскільки продовжує термін служби пристрою і раціональніше використовує ресурси).

Контакти для зарядки розташовуються в носовій частині пристрою. Якщо рівень заряду батареї нижче допустимого значення, автоматична косарка відразу направляється на базову станцію.

Акумуляторна батарея косарки-робота STIHL

Стабільну роботу робота для газонів забезпечує акумуляторна літій-іонна батарея. Компанія STIHL сама розробила акумулятори, щоб їх характеристики максимально точно відповідали потребам техніки:

 • у моделях серії RMI 4 батарея вбудована виробником;

 • у пристроях серії RMI 6 акумулятор встановлюється регіональним дилером.

Програмування робота для газонів STIHL

Щоб дача завжди виглядала доглянутою, а сад радував смарагдовою зеленню, налаштуйте роботу робота-газонокосарки iMow за власними параметрами. Управляти технікою легко завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу програмного забезпечення. На яскравому LCD-дисплеї пульта, який знімається з корпусу косарки (в 6-й серії), можна встановлювати:

 • дату і час покосу;

 • висоту зрізу трави;

 • частоту повторення циклів.

Для моделей «С» доступний додаток iMow App, який встановлюється як на смартфон, так і на планшет. Програма дозволяє коригувати роботу приладу, як тільки це буде необхідно. При цьому власнику не потрібно перебувати поруч з косаркою і задавати команди шляхом натискання кнопок на пульті.

Стандарти безпеки роботів-газонокосарок STIHL для України

Якщо у вашому будинку є діти або тварини, і ви думаєте, чи варто купувати косарку-робот, відповідь однозначна – так. Пристрій відповідає всім актуальним стандартам безпеки, прийнятим як в Європі, так і в Україні. Важливі особливості техніки iMow:

 • На корпусі косарки є кнопка «СТОП», після натискання якої вона відразу ж зупиняється.

 • Якщо ви підніміть пристрій в процесі роботи, спеціальний датчик розпізнає цей рух і моментально відключить роботу ножа.

 • Ніж поміщений всередині косильної деки, тому їм не можна поранитися з необережності.

Однак, незважаючи на всі наведені вище доводи, не слід забувати про прості правила експлуатації роботизованої косарки. Під час роботи техніки на газоні не повинно бути глядачів і домашніх тварин.

Три причини придбати робота-косарку за доступною ціною

Робот-газонокосарка iMow – це вдала покупка для тих, хто цінує свій час і не хоче витрачати його на виснажливі побутові справи. Переваги інтелектуальної техніки STIHL:

 • Автоматичний догляд за газоном. Власнику досить встановити Програму косіння газону і проводити планову чистку пристрою раз в тиждень. Ніякої метушні з відходами або зарядкою.

 • Висока якість косіння. Мульчуючий ніж не тільки зрізає траву, а мульчує її, перетворюючи в натуральне добриво, яке підгодовує газон необхідними мікроелементами. Пристрій рухається по хаотичній траєкторії, не формуючи глибоку колію на газоні.

 • Інтелектуальна схема покосу. Пристрій аналізує зовнішні фактори, такі як нахил ділянки, дощ, перешкоди, і змінює програму в залежності від них.

Продаж техніки STIHL здійснюється через магазини офіційних дилерів. На нашому сайті ви дізнаєтеся, де купити, як оформити замовлення і замовити установку робота. Зробити правильний вибір допоможуть професійні консультанти. Ми готові відповісти на всі питання, що цікавлять, звертайтеся!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.