Безпосередній вибір продукції: Бензинові обприскувачі
Бензинові обприскувачі

Садові обприскувачі STIHL, бензинові ранцеві обприскувачі для дерев, саду, виноградника

Системний захист рослин

Ці потужні, універсальні ранцеві обприскувачі не лише розпилюють засоби захисту рослин у садках, городах і виноградниках, але можуть використовуватись і як повітродувні пристрої для прибирання території. Висока швидкість повітряного потоку бензинових обприскувачів дозволяє досягати дивовижної дальності дії. Тому навіть дуже великі площі Ви зможете обробляти швидко і ефективно. Зверніться до офіційного дилера STIHL і попросіть показати Вам спеціальне приладдя до бензинових обприскувачів.

Порівняти Модель Потужність ­кВт /к.с. Об'єм бака для засобів розпилення ­л Радіус дії по горизонталі ­м Ціна
Бензиновий обприскувач STIHL SR 200 0,8 /1,1 10 9 14 839 грн*
Бензиновий обприскувач STIHL SR 420 2,6 /3,5 13 12 16 639 грн*
Бензиновий обприскувач STIHL SR 430 2,9 /3,9 14 14,5 17 999 грн*
Бензиновий обприскувач STIHL SR 450 2,9 /3,9 14 14,5 20 449 грн*

Бензинові обприскувачі STIHL: професійна техніка на захисті вашої плантації.

Одна з рутинних маніпуляцій у садах, квітниках, теплицях і полях – обприскування рослин. Кущі й дерева необхідно обробляти добривами та інсектицидами, щоб покращити врожайність та захистити від шкідників. Допомогти у цьому можуть високоефективні професійні агрегати.

Бензинообприскувач німецького бренду STIHL (Штиль) створений спеціально для фермерів, виноробів і садоводів. Прилад незамінний, коли потрібно покрити активним розчином високі овочеві рослини, виноградну лозу, дорослі чагарники і дерева. Значна дальність розприскування досягається завдяки високій швидкості повітряного потоку.

Обприскувач садовий бензиновий: технічні характеристики агрегатів STIHL

Обприскувач STIHL з бензиновим двигуном (SR) підходить для розпилювання рідини, гранулятів і насіння. Його можна використовувати для обробки різноманітних культур. Мотор приводить у дію крильчатку, яка створює повітряний потік. Хімічний засіб делікатно наноситься на верхню і на нижню сторону листя, не пошкоджуючи рослини.

Конструкція бензинового обприскувача поєднує у собі потужність силових вузлів та ергономічний дизайн:

  • Технологічний двигун STIHL 2-MIX вважається більш економічним, ніж попередні покоління моторів. При цьому його тягове зусилля на порядок більше.
  • Резервуар для палива має великий заливний отвір, тому заправка здійснюється швидко та акуратно.
  • Система зменшення вібрації має спеціальні амортизатори, які знижують коливання від двигуна і розвантажують спину оператора.
  • Ручка-маніпулятор дозволяє керувати пристроєм з максимальним комфортом. На одній рукоятці розташовані кнопки управління двигуном та важіль підключення подачі засобу розпилювання.

Кожен бензиновий обприскувач STIHL укомплектований трьома решітками: для конусоподібного, роздвоєного і відхиленого потоку. Ці решітки дозволяють працювати на різній площі, з різними типами рослин і при різних погодних умовах, наприклад при сильному вітрі.

Процес запуску двигуна не стане проблемою навіть для новачків. Пускова ручка STIHL ElastoStart та можливість одночасного керування дросельною заслінкою та клапаном – це гарантія швидкого старту. Інтенсивні виснажливі ривки не потрібні, оскільки спеціальний амортизаційний елемент, розташований у пусковій ручці, розширюється відповідно до тягової сили.

Бензинові обприскувачі STIHL: моделі актуального каталогу

Ранцеві садові обприскувачі STIHL – це техніка, яка розрахована на тривалу та інтенсивну експлуатацію. Агрегати німецького бренду відрізняються від конкурентів надійністю та витривалістю.

Садівники та фермери України можуть обирати серед таких модифікацій:

  • SR 200. Прилад, основна перевага якого - компактність. Обприскувач важить всього 7,9 кг, має бак на 10 літрів. Дозволяє ретельно обробити насадження висотою до 2,5 м.
  • SR 420. Обприскувач з баком на 13 літрів, моторний блок розташований за спиною оператора. Прилад оснащений системою легкого пуску двигуна й елементами зменшення вібрації. Наплічні ремені зшиті з м’якого та міцного матеріалу.
  • SR 430. Агрегат для професійного використання на великих ділянках. Відрізняється значною дальністю обприскування, комплектується баком для хімічної рідини на 14 літрів. Бензиновий двигун запускається легко, ранцеві лямки можна регулювати.
  • SR 450. Конструктивно ця модель дуже схожа на SR 430. Однак прилад доповнено системами розпилення грануляту та точного дозування речовини. Механіка «2 в 1» дозволяє кількома рухами перейти з режиму рідинного обприскування у режим сухого. Для цього не потрібні спеціальні технічні навички або окремий комплект для переоснащення.

Корисним доповненням бензинового садового оприскувача стануть подовжуюча трубка, ULV-сопло для розпилення невеликої кількості рідини, пояс, який частково знімає навантаження з верхньої частини корпусу оператора.

Асортимент техніки STIHL у офіційній дилерській мережі

Купити бензинові обприскувачі та інші прилади бренду STIHL можна виключно у магазинах офіційної дилерської мережі. Німецька компанія співпрацює лише з перевіреними реалізаторами і гарантує чесну ціну на товари власного виробництва.

На сьогодні по всій Україні працює більше ніж 460 дилерських магазинів. Адреси всіх активних точок продажу можна знайти на нашому сайті в розділі «Магазини» або на карті www.stihl-shop.com.ua. Дилер STIHL допомагає клієнту обрати оптимальну модель, розповідає про правила і нюанси експлуатації агрегатів, підбирає супутні товари й аксесуари.

Сервісне і гарантійне обслуговування обприскувачів з бензиновим двигуном – теж сфера відповідальності офіційного дилера. Кваліфіковані спеціалісти, які пройшли профільне навчання, швидко і якісно ремонтують техніку. Запчастини замовляються на найбільшому в Україні складі.

Просто зараз ви можете заповнити анкету попереднього замовлення і зарезервувати необхідну модель обприскувача у магазині. Представник дилерської мережі зв’яжеться з вами, щоб уточнити деталі доставки або домовитися про самовивіз.

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.