Безпосередній вибір продукції: Електричні подрібнювачі
Електричні подрібнювачі

Електричні садові подрібнювачі

подрібнюють все на тріски

Малошумні електричні садові подрібнювачі STIHL працюють тихо та енергійно, переробляючи як гілки, так і м'який матеріал, такий як листя та залишки рослин. Потужні електричні подрібнювачі можуть переробляти навіть товсті гілки, завдяки особливій, запатентованій конструкції ножів типу «сендвіч», що дозволяє швидко й ретельно подрібнювати тверде гілля.

Порівняти Модель Максимальна товщина гілок ­мм Номінальна потужнітсь ­Вт Матеріал для подрібнення ­ Ціна
GHE 105 до 35 2.200 гілля та м'які рослинні залишки 10 999 грн*
GHE 135 L до 35 2.300 твердий гіллястий 11 469 грн*
GHE 140 L до 40 2.500 твердий гіллястий 14 869 грн*
GHE 150 до 35 2.500 твердий гіллястий 12 399 грн*
GHE 250 до 30 2.500 твердий гіллястий 15 929 грн*
GHE 355 до 35 2.500 універсальний 20 999 грн*

Електричні подрібнювачі STIHL: екологічна переробка гілок та листя

Розрахунки показують, що сад площею 1000 м2 за 12 місяців дає приблизно 125 м3 рослинних відходів і зрізаного матеріалу. Найрозумніший спосіб переробки гілок, квітів та листя – перетворення зеленої маси на мульчу та гумус. Допомогти у цьому можуть подрібнювачі гілок електричні.

Пристрої німецької компанії STIHL («Штиль») позбавляють садівників від необхідності викидати, платити за утилізацію чи незаконно спалювати хмиз. Переробка відходів підтримує природний цикл обміну речовин і дає змогу безкоштовно отримувати якісні органічні добрива.

Гілкоподрібнювач електричний: базові технічні характеристики приладів STIHL

Наведення ладу в саду без сучасних продуктивних агрегатів може перетворитися на важке випробування. А якщо додати до цього складні погодні умови та великі обсяги робіт, напрошується лише один висновок – електричний помічник має бути витривалим, потужним і зручним в експлуатації.

Садові подрібнювачі STIHL – це надійна довговічна техніка, яка дає змогу раціонально використовувати рослинні відходи. Шредер, що працює від електромережі, ідеально підходить для домашніх та фермерських господарств, садових центрів із підведеною до ділянок електрикою.

Особливості цього типу техніки:

  • Пристрої справляються з твердими (гілки, хмиз, гіллясті обрізки живоплоту) та м’якими (скошені квіти, листя, тонкі гілки, фрукти та овочі) матеріалами.
  • Гострі й міцні ножі з технологією реверсивного обертання служать довше. При обертанні за годинниковою стрілкою ріжучі ножі подрібнюють тверді відходи, проти годинникової стрілки леза перетворюють рештки рослин на масу для компосту.
  • Електричні подрібнювачі з маркуванням «L» працюють доволі тихо, тому можуть використовуватися поблизу житлових будинків.
  • У механізм відкривання щепоріза STIHL вбудовано захисний вимикач. Якщо гвинтові пробки агрегату відкриваються, спрацьовує запобіжник і припиняється подача струму.

Оператору електроподрібнювача гілок не потрібно проходити попереднє навчання. Необхідно лише прочитати інструкцію від виробника, дотримуватися базових правил безпечного використання електричного садового інвентарю, вдягати захисний одяг, працювати в окулярах.

Каталог STIHL: подрібнювач гілок садовий електричний

Розмаїття модифікацій дровоколів німецького бренду STIHL дає змогу кожному підібрати техніку для своїх потреб. Розглянемо детальніше деякі моделі гілкорізів:

  • GHE 105. Невеликий за розмірами, але функціональний агрегат для подрібнення гілля середньої товщини та м’яких рослинних відходів. Має два завантажувальних отвори для різного типу матеріалу. Оснащений мембранним вимикачем та робочим дисплеєм на зовнішній панелі.
  • GHE 135 L. Ефективно справляється з подрібненням гілок діаметром до 35 мм. Прозорий контейнер із міцного пластику легко знімається. Об’єм резервуара – 60 літрів.
  • GHE 150. Компактний гілкоподрібнювач для переробки матеріалу середньої товщини. Комплектується потужним двигуном, короткою похилою воронкою для зручного завантаження гілок, ножовою системою типу «сандвіч».
  • GHE 355. Універсальний прилад, створений для тривалої щоденної роботи. Конструкція передбачає наявність алюмінієвої камери, ножової системи з реверсивною технологією зміни напрямку обертання лез. Завантажувальна воронка має невеликий нахил для більшої зручності оператора.

Усі моделі подрібнювачів гілок STIHL проходять багаторівневі тести та випробування. Безпечність і надійність усіх технічних вузлів підтверджено висновками експертів і сертифікатами відповідності.

Нюанси роботи з електричним гілкоподрібнювачем STIHL

Перед початком роботи прилад слід уважно оглянути на наявність видимих ушкоджень. Переконайтеся, що в агрегаті немає матеріалу для подрібнення, а завантажувальна лійка порожня. Для роботи приладу за межами приміщення слід використовувати лише спеціальні кабелі-подовжувачі з гідроізоляцією. Використовувати садовий електричний шредер під час дощу заборонено.

У випадку перевантаження автоматично спрацьовує вбудований захисний механізм, і електродвигун вимикається. Після охолодження двигуна протягом 10 хвилин садовий подрібнювач можна знову вмикати.

Після кожної робочої сесії гілкоріз необхідно ретельно очищати. Це дає змогу вберегти прилад від пошкоджень і подовжити термін його експлуатації. Видаляти сміття можна щіткою, вологою ганчіркою, дерев’яною паличкою або спеціальними засобами STIHL.

Зберігати щепоріз необхідно у сухому закритому приміщенні, захищаючи від пилу.

Подрібнювач гілок електричний: де купити техніку STIHL?

Компанія STIHL надійно захищає покупців від підробок, реалізуючи фірмові пристрої виключно у дилерських магазинах. Адреси всіх 460 офіційних точок продажу можна знайти на нашому сайті. У магазинах дилерської мережі встановлено єдину рекомендовану ціну на всі групи товарів. Так виробник гарантує справедливу вартість техніки незалежно від регіону.

В офіційних дилерів можна не лише купити електричні подрібнювачі гілок STIHL, а й отримати фахову консультацію і сервісне обслуговування. Працівники дилерських магазинів регулярно проходять навчання та технічні інструктажі. Ремонт пристроїв здійснюється максимально оперативно, тому що спеціалісти отримують запчастини з найбільшого профільного складу в Україні.

В асортименті магазинів дилерської мережі STIHL представлено сучасну садову техніку, інструменти, навісне приладдя, запасні частини, аксесуари та уніформу. Якість усіх товарів на найвищому рівні.

На нашому сайті ви зможете ознайомитися з актуальним каталогом продукції компанії STIHL, порівняти моделі електричних подрібнювачів гілок, вибрати найкращий для себе варіант та замовити доставку.

Потрібна консультація? Звертайтеся до наших спеціалістів, вони завжди готові допомогти!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.