Безпосередній вибір продукції: Система AS
Система AS

Ручні компактні акумуляторні інструменти

Акумуляторний інструмент STIHL

Компактні зручні пристрої системи AS ідеально підходять для нерегулярного догляду за земельною ділянкою, садом, майстернею або авто.

Енергію, яка потрібна вам для цього, надійно постачає змінний акумулятор AS2.

Пристрої допоможуть підстригти декоративні кущі, живопліт, траву вздовж доріжок, відпиляти гілки дерев, змайструвати щось із дерева, прибрати майстерню або авто. Все необхідне вже є у наборі та зручно зберігається і транспортується у спеціальній сумці.

Модель Вага ­кг Ціна
SEA 20 3 499 грн*
SEA 20 SET 5 499 грн*
GTA 26 SET 1,2 1) 6 699 грн*
GTA 26 1,2 1) 4 699 грн*
HSA 26, SET 0,8 5 159 грн*
HSA 26 0,8 3 249 грн*
AS 2 акумулятор 988 грн*
AL 1 зарядний пристрій 0,45 988 грн*
1) Без акумулятора

Акумуляторний мініінструмент STIHL – функціональність у малому форматі

У приватному господарстві не завжди доречне і можливе використання великих агрегатів. Керування такою технікою вимагає певних навичок, а для зберігання потрібне окреме приміщення. Акумуляторний мініінструмент німецького бренду STIHL («Штиль») – ідеальне обладнання для приватного господарства, робіт на дачній ділянці та догляду за невеликим садом.

Техніка STIHL характеризується надійністю, витривалістю та зручністю незалежно від розмірів. Мініінструменти виконують такий самий широкий спектр завдань, що і повноформатні агрегати, але набагато легші і займають значно менше місця у коморі.

Особливості акумуляторної техніки мініформату

Інженери STIHL створили стильні, компактні та зручні мініагрегати й обладнали їх акумуляторною AS-системою. Вони ідеально підходять для дрібних, але дуже важливих садових робіт. Такі інструменти не потрібно довго готувати до запуску і можна використовувати на віддалених ділянках, адже під’єднання до електромережі не потрібно. Необхідну для роботи енергію забезпечує знімний літій-іонний акумулятор AS 2.

Основні експлуатаційні характеристики мініінструменту STIHL:

  • Акумуляторна система AS дає змогу працювати тривалий час без перерви.
  • Прилади створюють мінімум шуму і практично не вібрують.
  • Агрегати можна використовувати у приміщенні, оскільки немає шкідливих викидів.
  • Завдяки малій вазі пристрою оператор менше втомлюється.

Щоб вправно керувати мініінструментами, не потрібно мати специфічних навичок. Техніка проста в експлуатації та має індикатор рівня енергії. Пристрій сам підкаже, коли потрібно зробити паузу та поставити батарею на зарядку.

Заряджання батареї короткими періодами не має негативного впливу на систему в цілому. Компанія STIHL використовує виключно сучасні літій-іонні акумулятори, які не мають ефекту пам’яті, тому часткова підзарядка не впливає на скорочення його ємності.

Акумуляторна мініпила, гілкоріз та садові ножиці STIHL

В актуальному каталозі німецького бренду STIHL представлено такі моделі техніки:

  • GTA 26. Гілкоріз без додаткового оснащення. Має ергономічну рукоятку з покриттям SoftTouch, тому зручно лежить у долоні. Ланцюг 1/4 "PM3 гарантує високу продуктивність. Завдяки швидкості ланцюга 8 м/с забезпечується бездоганно чистий різ. Баранцева гайка на кришці ланцюгової зірочки дає змогу замінювати ланцюг без використання інструменту.
  • GTA 26 SET. Акумуляторний гілкоріз – аналог маленької потужної пилки. Легкий та компактний пристрій має шину і ланцюг, тому дає високу продуктивність і потужність різу. Агрегат розроблено спеціально для обрізки дерев і чагарників, подрібнення зелених відходів і навіть нескладного майстрування з дерева. Окрім самого гілкоріза, до комплекту входять літій-іонний акумулятор, зарядний блок та зручна сумка для зберігання.
  • HSA 26. Садові ножиці з ножами для стрижки та догляду за невеликим вічнозеленим живоплотом та дрібнолистовими декоративними деревами. Ручка має м’яке покриття SoftTouch, ножі змінюються оперативно і без додаткового інструменту.
  • HSA 26, SET. Набір, що складається з садових мініножиць, літій-іонного акумулятора, зарядного пристрою, двох змінних ножів, сумки для зберігання.
  • Акумуляторний потужний пилосос SEA 20. З практичним акумуляторним ручним пилососом STIHL SEA 20 ви можете швидко та легко очистити невеликі площі. Ручний пилосос STIHL SEA 20 працює від літій-іонного акумулятора системи STIHL AS , щоб ви могли використовувати його для очищення нескладно, бездротово та тихо.
  • Акумуляторний потужний пилосос SEA 20 SET. Набір, що складається з літій-іонного акумулятора, зарядного пристрою, сумки для зберігання.

Щоб акумуляторні мініпилки витрачали менше енергії під час роботи, ланцюг пристрою має бути правильно заточеним та змащеним. Для очищення ножів мініінструменту рекомендовано використовувати фірмовий спрей STIHL. Засіб не тільки ефективно видаляє забруднення, а й захищає від корозії ріжучу гарнітуру мотоножиць і пилок.

Придбання мініінструменту STIHL через дилерську мережу

Товари німецької компанії STIHL, зокрема мініінструмент, можна придбати тільки в офіційних дилерів. Завдяки такій політиці виробник може встановлювати єдину рекомендовану ціну на свою продукцію та гарантувати якість обладнання. В Україні працює понад 450 дилерських магазинів, де продаються не тільки акумуляторні садові ножиці, а й супутні товари: змінні деталі, мастильні матеріали, робоча уніформа, аксесуари.

Дилери надають клієнтам розгорнуті консультації, виконують гарантійне та сервісне обслуговування техніки. Співробітники магазинів проходять навчання в експертів STIHL, тому якісно та швидко виконують ремонт агрегатів, замовляючи деталі на найбільшому складі в країні.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з актуальним каталогом товарів, дізнатися технічні характеристики агрегатів та порівняти моделі, які сподобалися. На детальній мапі позначено адреси всіх дилерських магазинів, тому знайти найближчий до вас буде нескладно. Заповнивши спеціальну форму, ви можете зарезервувати товар та домовитися з дилером про доставку. Скористайтесь нашим сервісом!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.