Безпосередній вибір продукції: Мийки високого тиску
Мийки високого тиску

Мийки високого тиску STIHL

мить - і все починає сяяти чистотою

Потужні мийки високого тиску швидко і якісно впораються з будь-якими забрудненнями. Міцна конструкція і комфортне оснащення міні-мийок STIHL перетворюють роботу із ними на задоволення. У асортименті є пристрої для професійного використання у промисловості, так і для домашнього господарства: починаючи з компактних міні-мийок і закінчуючи надпотужними мийками високого тиску - у фірми STIHL завжди знайдеться підходящий пристрій, що відповідатиме Вашим потребам.

Порівняти Модель Робочий тиск ­бар Потужність ­кВт Шланг високого тиску ­м Ціна
НОВИНКА RE 80 X 90 1,7 5 3 549 грн*
НОВИНКА RE 90 (версія 2022) 100 2,1 6 4 499 грн*
НОВИНКА RE 100 PLUS Control 110 2,1 7 7 499 грн*
RE 110 110 1,7 7 10 199 грн*
RE 120 125 2,1 8 13 299 грн*
НОВИНКА RE 120 PLUS 125 2,1 9 15 999 грн*
RE 130 PLUS 135 2,3 9 17 969 грн*
RE 150 140 2,9 9 25 999 грн*
RE 150 PLUS 140 2,9 12 27 799 грн*
RE 170 150 3,3 9 26 999 грн*
RE 170 PLUS 150 3,3 12 28 999 грн*
RE 232 145 3,2 32 349 грн* Акція! 25 999 грн**

Мийки високого тиску STIHL: у бруду немає шансів

Ефективно і без зайвого напруження очистити великі площі та об’єкти можна, озброївшись мийкою високого тиску. Цей клас техніки призначено для побутового і професійного використання.

У каталозі німецького бренду STIHL («Штиль») представлено компактні мінімийки для будь-яких потреб. Незважаючи на невеликі розміри, агрегати характеризуються потужністю та надійністю. Інженери зробили мийки високого тиску ергономічними, економічними, зручними у роботі, перевезенні та зберіганні.

Апарат високого тиску: мийка STIHL у деталях

Наведення чистоти навколо будинку, прибирання на виробництві чи миття машин – це складні завдання, які під силу техніці бренду STIHL. В асортименті компанії є маневрені минімийки компакт-класу, пристрої середньої потужності для вибагливих користувачів, професійні агрегати для використання у сільському та комунальному господарствах, будівництві та на автомийках.

Технічні характеристики мийок високого тиску STIHL:

 • Механізм регулювання кількості води та сили струменю розташований безпосередньо на корпусі мийки. Він допомагає не тільки працювати більш точно та ефективно, а й зменшити витрати ресурсів.
 • Через 20 секунд після відключення пістолета електродвигун на всіх мийках вимикається автоматично. Це дає змогу зменшити кількість циклів вмикання/вимикання пристрою та подовжує термін його функціювання.
 • Індукційний електродвигун не має щіток і вирізняється довговічністю та продуктивністю.
 • Конструкція форсунок розпилювальної трубки розрахована на тривалу безперебійну експлуатацію. Дизайн продумано так, щоб зменшити силу віддачі струменю.
 • Додаткове приладдя змінюється швидко і без додаткових інструментів завдяки спеціальному з’єднанню.

Експлуатація мийки високого тиску STIHL максимально проста та комфортна. У більшості моделей шланг під’єднується до пістолета шарнірним механізмом, який виключає перекручування гнучкої трубки. М’яке покриття ручки робить керування пристроєм більш зручним.

Правильне зберігання агрегату – запорука його надійної роботи після тривалої перерви. У конструкції передбачено тримачі електрокабелю та міцна ручка з алюмінію для транспортування. Всі моделі мають великі колеса, тому переміщувати мийки легко.

Купити мінімийку високого тиску: актуальний каталог пристроїв STIHL

Компанія STIHL постійно оновлює модельний ряд техніки та презентує покупцям високотехнологічні новинки. Щоб вибрати агрегат, враховуйте об’єми та специфікацію робіт. Для порівняння опишемо кілька моделей різного класу потужності. У групі компактних мінімийок для побутового використання представлено таку техніку:

 • RE 90. Підходить для очищення майданчика навколо будинку, миття автомобіля. Має алюмінієву голівку, зносостійкий насос, внутрішній фільтр тонкого очищення. Довжина шланга – 6 метрів, об’єм ємності для миючого засобу – 500 мл.
 • RE 120. Потужна побутова мінімийка з армованим 8-метровим шлангом, роторною форсункою, висувною телескопічною ручкою на задній панелі. Насадки та кабель електроживлення зберігаються в окремому відділенні.
 • RE 130 PLUS. Модель із барабаном для зручного намотування і зберігання 9-метрового армованого сталлю шланга, насосом із поршнями з нержавіючої сталі. У конструкції передбачено насадку для додавання миючого засобу, зручні ручки.

Якщо вас цікавлять мийки середнього класу потужності, купити за демократичною ціною можна:

 • RE 143. Пристрій, обладнаний системою дозування миючого засобу, регулятором тиску та кількості води, манометром, розташованим у центрі корпусу.
 • RE 150 PLUS. Нова потужна та надійна модель з барабаном для шланга. Поставляється разом із регульованою пласкою форсункою та насадкою ротора. Бак для миючих засобів вбудований.
 • RE 163. Витривалий агрегат із діапазоном робочого тиску від 10 до 150 бар. Комплектується насосом нового покоління з керамічними поршнями, манометром та регулятором подачі води.

Мийки професійного класу необхідні для щоденного видалення стійкого та застарілого бруду. Компанія STIHL пропонує звернути увагу на такі моделі:

 • RE 232. Ефективний агрегат початкового рівня. Має 10-метровий армований сталлю шланг високого тиску, систему зовнішнього всмоктування та дозування миючого засобу, поворотний тримач кабелю живлення з фіксатором.
 • RE 362. Мийка, яка добре справляється з великими щоденними навантаженнями. Серійно комплектується латунною голівкою насоса, керамічними поршнями, регулюванням тиску та кількості води, манометром, дозувальною системою миючого засобу та 2 резервуарами для нього.
 • RE 462 PLUS. Надпотужна модель із низькообертовим двигуном, латунним блоком клапанів та барабаном для шланга. Має два пістолети з окремими тримачами, професійний розприскувач, вбудований регулятор тиску.
 • Під брендом STIHL виготовляється велика кількість приладдя для мийок: щітки і розпилювальні трубки, насадки, фільтри та шланги. Використовуючи фірмові аксесуари, ви значно поліпшите якість роботи мийок.

  Де і як купити мийку високого тиску STIHL: інструкція для покупця

  Пристрої німецької компанії STIHL в Україні можна купити лише в офіційній дилерській мережі. По всій країні працює близько 460 магазинів, де встановлено єдину рекомендовану ціну на мийки високого тиску. Це означає, що вартість техніки однакова для всіх покупців.

  У дилерських точках продажу реалізуються не лише агрегати, а й комплектуючі, запчастини, спецодяг, миючі засоби. Спеціалісти магазинів дають розгорнуті консультації, допомагають підібрати модель, швидко та якісно ремонтують пристрої STIHL.

  Скориставшись мапою на нашому сайті, ви знайдете адресу найближчого магазину дилерської мережі. Крім того, у режимі онлайн ви можете порівняти наявні моделі, вибрати та замовити доставку мийки високого тиску.

  Наші експерти готові відповісти на всі технічні питання. Звертайтеся!

  * Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 22 липня 2022 року.

  ** Умови та термін дії акційної пропозиції дізнавайтесь у розділі «АКЦІЇ».

  Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.