Безпосередній вибір продукції: Пилососи для сухого та вологого прибирання
Пилососи для сухого та вологого прибирання

Пилососи для сухого та вологого прибирання

чистота перш за все

Потужні пилососи STIHL для сухого та вологого прибирання щодня дбатимуть про чистоту навколо Вас. Легко, з комфортом, завдяки практичному оснащенню. Пил, тирса, стружка, рідина - все, що потрапить під щітку в приміщенні, так і на дворі, миттєво всмоктується. Практичне оснащення забезпечить швидку та ефективну роботу.

Порівняти Модель Вага ­кг Довжина шланга ­м Об'єм резервуара ­л Об'єм контейнера ­л Ціна
SE 33 5,4 2 12 3 339 грн*
SE 62 7,5 2,5 20 6 689 грн*
SE 62 E 8 2,5 20 8 499 грн*
SE 122 E 12,3 3 30 30 19 109 грн*

Пилососи для сухого та вологого прибирання STIHL: чистота і порядок

Швидке прибирання навіть найскладніших забруднень можливе, якщо у ваших руках потужна профільна техніка. Завдяки сучасним професійним пилососам підтримання порядку в майстернях, клінінгових та промислових компаніях стає простим завданням. Використовувати прилади можна щодня як у приміщеннях, так і надворі.

Німецький бренд STIHL («Штиль») презентує на українському ринку лінійку високоякісних пилососів для сухого і волого прибирання за розумною ціною. Техніка вирізняється надійністю та функціональністю. Однаково добре всмоктує тирсу, пил, стружку, рідину та інше сміття. Додаткове оснащення зробить використання приладів ще ефективнішим.

Пилосос STIHL: особливості

Прибирання – виснажлива рутинна робота, від якої неможливо сховатися. Щоб заощадити час та ресурси, наводячи лад у приміщеннях, необхідно використовувати продуктивні агрегати. Пилососи «Штиль» мають такі технічні особливості:

 • Система самоочищення. Завдяки автоматичному відключенню пилосос працює кілька секунд після від’єднання від мережі, що дає змогу очистити від бруду та пилу шланг.
 • Регулятор потужності. Оператор може налаштовувати кількість обертів двигуна для збільшення чи зменшення сили всмоктування.
 • Миючий фільтр. Повітря фільтрується та ефективно очищується, що робить тривале використання техніки більш гігієнічним.

У моделях із маркуванням «Е» передбачено автоматичне включення та розетку для електроінструмента. Ручний електроінструмент під’єднується безпосередньо до пилососа, а прибиральна техніка автоматично вмикається та вимикається через підключений дриль або лобзик. Саме тому купити пилосос із вологим прибиранням варто для проведення ремонтних і монтажних робіт, будівництва.

Компактне зберігання техніки можливе завдяки наявності спеціального відділення для приладдя, кріплення для всмоктувального шланга та тримача електрокабелю.

Як вибрати і купити пилосос для сухого та вологого прибирання STIHL?

Для використання пилососів STIHL не потрібні специфічні навички чи детальний інструктаж. Керування приладом просте й інтуїтивно зрозуміле. Сьогодні в Україні можна замовити та придбати такі моделі пилососів для сухого і вологого прибирання з каталогу STIHL:

 • SE 62. Оптимальний пристрій для прибирання у приміщенні та надворі. Він оснащений комбінованою щіткою для підлоги, фільтрувальним мішком і фільтром, насадкою для щілин. Має функцію видування повітря.
 • SE 62 E. Комфортний у використанні пилосос із адаптером, який регулює потужність всмоктування. У базовій конструкції передбачено телескопічну трубу, тримач для приладдя, розетку для підключення електроінструмента.
 • SE 122. Потужна модель, яка має багатоступеневу систему фільтрування, регулятор кількості обертів, колеса з фіксатором. Всмоктувальна труба з нержавіючої сталі швидко та легко з’єднується зі шлангом.
 • SE 122 E. Агрегат, який однаково добре справляється з вологим та сухим прибиранням. Кількість обертів двигуна регулюється, пуск плавний. Є функція очищення фільтра, підключення електроінструмента.

Вибираючи пристрій, важливо чітко розуміти, де він буде використовуватися і яке сміття потрібно прибирати.

Додаткове приладдя пилососів для сухого і вологого прибирання STIHL

Ефективність і функціональність приладів STIHL значно зростає, якщо використовувати їх у комплекті з додатковими фірмовими інструментами. Під час роботи з професійними пилососами можуть знадобитися:

 • фільтрувальні мішки з міцного матеріалу;
 • набір щіток для прибирання авто;
 • форсунки та шланги для всмоктування великих фракцій сміття;
 • насадки для різних типів підлоги;
 • подовжувальні труби;
 • шланги різних діаметрів.

Розширивши базову комплектацію пилососа STIHL, можна за лічені хвилини прибрати важкодоступні місця, очистити меблі та салони автомобілів. Наприклад, щітка з турбіною має регулятор потужності й використовується для особливо ретельного очищення текстильних поверхонь. Металева щілинна насадка завдовжки 920 мм використовується для прибирання опалювальних приладів і духових шаф.

Поради з експлуатації пилососів STIHL

Пилососи слід використовувати для всмоктування сухих негорючих матеріалів (пилу, стружки, піску) і негорючих рідин (брудної води, пролитих соків). Заборонено всмоктування гарячого попелу, тліючих недопалків, бензину, кислоти, лугу.

Перед початком роботи необхідно перевірити справність техніки, неушкодженість електричного кабелю. Після прибирання слід очистити ємність для сміття від бруду. Зберігати пристрій потрібно у сухому опалювальному приміщенні.

Пилососи для вологого та сухого прибирання STIHL в Україні: замовлення, покупка і рекомендовані ціни

Німецький бренд STIHL («Штиль») реалізує техніку власного виробництва виключно через мережу офіційних дилерських магазинів. Завдяки цьому покупець захищений від підробок і завжди знає адресу місця, де може отримати фахову консультацію.

На сьогодні в Україні працює близько 460 точок продажу, де кожен бажаючий може придбати техніку STIHL. У всій дилерській мережі встановлено єдину рекомендовану ціну. Це означає, що в Києві, Одесі, Львові чи іншому населеному пункті вартість пилососів буде однаковою. На нашому сайті ви можете дізнатися актуальні ціни на всі групи товарів.

Офіційні дилери не тільки поставляють пристрої STIHL, а й виконують гарантійний ремонт, сервісне обслуговування. Співробітники магазинів проходять профільне навчання та користуються послугами найбільшого складу запчастин в Україні. Спеціалісти допомагають підібрати модель техніки і комплектуючі, роз’яснюють нюанси використання приладів.

На нашому сайті представлено актуальній каталог агрегатів STIHL. Тут ви зможете ознайомитися з наявним модельним рядом і цінами, вибрати пристрій, замовити доставку до найближчого магазину офіційної дилерської мережі.

Наші консультанти завжди онлайн і готові допомогти. Звертайтеся!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.