Безпосередній вибір продукції: Мотобури
Мотобури

Мотобури

для широкого спектру застосувань

Мотобури STIHL - це мобільна і надійна допомога для професіоналів у сільському лісовому та фермерському господарстві. Потужні бензинові бури призначені для швидкого буріння лунок, посадки рослин та відбору проб ґрунту. Ми пропонуємо широкий асортимент шнеків.

Порівняти Модель Потужність ­кВт/к.с. Робочий об'єм ­cм³ Вага ­кг Потужність ­кВт /к.с. Ціна
BT 131 36,3 10 1) 1,4 /1,9 34 239 грн*
BT 360 60,3 28,8 1) 2,9 /3,9 61 569 грн*
1) Вага без паливно-мастильної суміші, без шнека

Мотобури STIHL – професійна техніка для будівництва і садівництва

Коли необхідно пробурити лунки, висадити дерева чи взяти проби ґрунту, без потужного мотобура не обійтися. Цей тип техніки є надійним помічником професійних будівельників, садівників і працівників комунальних служб.

Німецький бренд STIHL («Штиль») реалізує на українському ринку дві моделі мотобурів із бензиновим двигуном. Ці пристрої характеризуються винятковою потужністю, надійністю та функціональністю. Інженери компанії-виробника подбали про безпеку оператора та максимально підвищили рівень комфорту під час використання техніки.

Бензобури для ґрунту STIHL: головні технічні особливості

Бензинові бури STIHL поєднують технологічність та зручність:

  • Унікальний двигун STIHL 4-MIX® є власною розробкою компанії. Він увібрав переваги 2- і 4-тактних систем. Мотор економно витрачає паливо, працює тихо. Рівень вихлопних газів зменшено.
  • Технологія QuickStop має аварійний важіль і швидко зупиняє бур у разі його затягання.
  • Рукоятку у вигляді рами зроблено з міцного металу та оснащено антивібраційними вставками. Всі елементи керування двигуном розташовано ліворуч.
  • Подушка дає змогу притиснути бур до тіла або ноги для більш комфортної роботи, акуратного і точного введення бура.

Залежно від встановлених на пристрої бурових інструментів використовувати техніку можна для буріння свердловин у землі та свердління отворів у деревині та кризі.

Моделі мотобурів STIHL: нюанси експлуатації

У каталозі німецького бренду представлено такі моделі бензобурів:

  • BT 131. Мобільний пристрій на одного оператора. Має збільшений паливний бак та довговічний повітряний фільтр.
  • ВТ 360. Потужний агрегат, який керується двома операторами. Серійно комплектується пусковим пристроєм STIHL ElastoStart, карбюратором із компенсатором і додатковою кнопкою зупинки на опорній рамі для другого оператора.

При використанні мотобура необхідні особливі заходи техніки безпеки, оскільки робота виконується з високою частотою обертання бурового інструмента. Одяг повинен бути практичним і щільно прилягати до тіла. Працювати слід спокійно і розважливо за гарної освітленості й видимості. На кам'янистому або порослому корінням ґрунті необхідно працювати особливо обережно.

Дозволено застосовувати тільки марочний бензин із октановим числом 90 ROZ. При самостійному змішуванні палива дозволяється використовувати тільки моторне мастило для двотактних двигунів STIHL або інше високоефективне моторне мастило.

Повний встановлений термін служби у разі відповідного догляду і своєчасного обслуговування згідно з інструкцією з експлуатації становить до 30 років. Компанія STIHL рекомендує доручити проведення робіт із техобслуговування і ремонту тільки спеціалізованому дилеру.

Дилери STIHL в Україні: замовлення, придбання та обслуговування пристроїв

Сертифіковані товари STIHL можна купити лише в офіційних дилерів бренду. На сьогодні в Україні працює понад 460 таких магазинів, кожен із яких позначено на мапі у розділі «Магазини» цього сайту. Компанія-виробник контролює вартість приладів і встановлює єдину рекомендовану ціну для всіх дилерів країни. У дилерському магазині можна придбати не тільки мотобур, а й супутні товари: шнеки, паливо і мастило, спецодяг, аксесуари.

У всіх представництвах дилерської мережі виконується гарантійне та сервісне обслуговування техніки. Спеціалізовані дилери фірми STIHL регулярно відвідують курси з підвищення кваліфікації, і в їхньому розпорядженні є вся необхідна технічна інформація. У разі необхідності деталі для ремонту замовляються на найбільшому складі запчастин в Україні.

На нашому сайті є форма для попереднього замовлення товарів (www.stihl-online.com.ua). Введіть свої контактні дані, щоб отримати консультацію, зарезервувати необхідну модель у магазині чи домовитися з дилером про умови доставки.

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.