Безпосередній вибір продукції: Шнеки
Шнеки

Шнеки і додаткове приладдя

Широкий вибір зносостійкого приладдя робить мотобури STIHL ще більш універсальними. Призначені для будівельників, комунальних і садово-паркових господарств. Для свердління отворів у дереві, вкопування парканів і лавок, висаджування рослин. Широкий асортимент практичного приладдя.

Модель Ціна
Подовжувач штоку від 2 420 грн*
Шнек для висаджування рослин від 6 024 грн*
Шнеки для всіх типів ґрунту від 5 479 грн*
Шнек–ямокопач для насадження рослин від 6 768 грн*

Шнеки STIHL – ефективне рішення для завдань будь-якої складності

Мотобури німецького бренду STIHL – це потужні прилади для буріння лунок, посадки рослин, відбору проб ґрунту. Вони однаково ефективні при використанні на будівництві й у професійному садівництві.

За універсальність мотобурів відповідають шнеки. Компанія STIHL («Штиль») – це приладдя зі зносостійкого сплаву. Всі моделі проходять багаторівневе тестування, щоб підтвердити якісні характеристики. Придбавши комплект шнеків різного діаметру, ви будете готові до виконання різноманітних завдань: від культивації ґрунту будь-якого типу до буріння лунок для висадки дерев і кущів.

Шнек для мотобура: модельний ряд приладдя STIHL в Україні

Шнек – деталь мотобура з гвинтовою поверхнею. Рухаючись навколо своєї осі, він переміщує ґрунт, пісок або інші матеріали на поверхню. В результаті, формуються акуратні лунки потрібної глибини та діаметру.

У каталозі компанії STIHL представлено такі типи шнеків і додаткового оснащення:

  • Шнеки для висаджування рослин циліндричної форми. Діаметр – від 150 мм, довжина – від 420 мм.
  • Шнеки для всіх типів ґрунту для мотобурів ВТ 130 та ВТ 360. Міцні моделі для тривалих навантажень. Діаметр – від 40 мм, довжина – 695–700 мм.
  • Шнек-ямокопач для розпушування ґрунту та викопування лунок. Має ромбоподібну форму. Діаметр – від 260 мм, довжина – від 660 мм.

У разі необхідності глибину буріння можна збільшити до кількох метрів завдяки подовжувачу штока. Його довжина – від 450 до 1000 мм.

Компанія STIHL дає гарантію на всі шнеки для мотобурів. Встановлюючи приладдя, дотримуйтеся інструкції.

Дилерська мережа STIHL в Україні: прості та безпечні покупки за справедливою ціною

Сертифіковані товари німецького бренду можна купити лише в офіційних дилерів. Наразі по всій країні працює понад 460 магазинів, де легально продається техніка STIHL та супутні товари. Дилери всебічно допомагають клієнтам: консультують, підбирають оптимальну модель пристрою, роз’яснюють правила експлуатації.

В офіційні точки продажу можна звертатися для виконання гарантійного та сервісного обслуговування. Співробітники дилерських магазинів володіють усіма необхідними знаннями, оскільки проходять навчання у фахівців STIHL. Деталі на заміну замовляються на найбільшому в Україні складі, тому затримок із ремонтом не буде.

Адреси всіх магазинів офіційної дилерської мережі позначено на нашій мапі www.stihl-shop.com.ua та опубліковано на сайті в розділі «Магазини». Просто зараз ви можете оформити попереднє замовлення на товар і домовитися з дилером про доставку чи самовивіз. Зверніть увагу, що виробник встановлює єдину рекомендовану ціну на всі товари, тому ви можете бути впевнені у прозорості формування вартості.

Сервіс попереднього замовлення шнеків для мотобурів www.stihl-online.com.ua працює без перерв та вихідних. Заповніть анкету – і представник дилерського магазину швидко зв’яжеться з вами!

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 16 січня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.