Безпосередній вибір продукції: Підмітальні пристрої
Підмітальні пристрої

Підмітальні пристрої STIHL

в шість разів швидше за віник.

Підмітальні пристрої STIHL прибирають значно швидше, ніж віник. Вони заощаджують час, працюють тихо, без вихлопних газів забезпечуючи відмінний результат прибирання. Компактний підмітальний пристрій STIHL KG 550 ідеально підходить для використання у приватному господарстві. Професійний підмітальний пристрій STIHL KG 770 має більший контейнер для сміття та більшу ширину захвату. Він додатково оснащений ергономічними елементами оснащення, що забезпечують зручне керування під час професійного використання на великих територіях - на автозаправних станціях, шкільних подвір'ях, біля лікарень тощо.

Порівняти Модель Робоча ширина ­см Об'єм контейнера ­л Ціна
Підмітальний пристрій STIHL KG 550 55 25 7 499 грн*
Підмітальний пристрій STIHL KG 770 77 50 16 499 грн*
Підмітальний пристрій STIHL KGA 770 28 999 грн*

Підмітальні машини STIHL: чистота і порядок за кілька хвилин

Хто ж не хоче мати чисту та доглянуту прибудинкову територію? Але постійно прибирати бруд і сміття знаходять натхнення далеко не всі. Тож на допомогу приходять зручні та функціональні агрегати, які беруть на себе значну частину виснажливої роботи.

Німецька компанія STIHL («Штиль») створила та реалізує лінійку підмітальних пристроїв. Вони прекрасно підходять для приватного та професійного використання, пристосовані для очищення доріжок, стоянок і під’їзних шляхів. Підмітальні машини STIHL прибирають велике та дрібне сміття, важкий і вологий бруд, працюють надійно та ефективно.

Підмітальна машина STIHL: технології та особливості конструкції

Використання пристроїв для підмітання значно заощаджує час та сили при відмінному результаті. Це стало можливим завдяки передовим технологіям, якими володіє компанія STIHL. Підмітальні машини німецького бренду обладнані:

  • Системою STIHL MultiClean. Дві щітки піднімають різні види сміття (важкий та вологий бруд, бляшанки з-під напоїв, пластикові пляшки тощо) і переміщують їх у контейнер. З додатковим підмітальним валиком, що є у системі STIHL MultiClean PLUS, навіть найдрібніший бруд, пил і пісок будуть зібрані.
  • Ущільнювачем та повітряним фільтром. Рухомий ущільнювач і два повітряних фільтри з піноматеріалу затримують найдрібніші часточки пилу.
  • Контейнером для сміття. Ємність вбирає багато сміття, але при цьому не займає багато місця. Завдяки надійному кріпленню контейнера підмітальний пристрій можна транспортувати або зберігати в будь-якому положенні.

Щетинки на щітках виготовлено з надзвичайно міцного та зносостійкого нейлону, який багато років не потребуватиме заміни та не втрачатиме якісних характеристик. Підмітальні машини STIHL мають невелику вагу та ергономічний дизайн. Ручки забезпечують легке та приємне керування агрегатом.

Завдяки центральному налаштуванню висоти підмітальний пристрій можна прилаштувати до будь-якої поверхні або розміру сміття. Особлива конструкція щітки та притискач забезпечать якісне підмітання навіть уздовж стін і бордюрів.

Асортимент моделей підмітальних пристроїв STIHL, які продаються в Україні

У каталозі STIHL представлено такі моделі підмітальних пристроїв:

  • KG 550. Надійний агрегат із двома дисковими щітками для прибирання поверхонь із твердим покриттям (асфальт, бетон, бруківка). Пристрій має підмітальну систему STIHL MultiClean, 8-ступеневе центральне налаштування висоти, бокові ролики. Контейнер на 25 літрів легко очищується від сміття.
  • KG 770. Пристрій призначений для підмітання поверхонь із твердим покриттям як у приміщенні, так і зовні. Ергономічне оформлення ручки керування з регулюванням за висотою у 2 положеннях робить використання пристрою ще зручнішим. Ідеально підходить для приміщень, наприклад, складів, ангарів, гаражів.
  • KGA 770. Акумуляторна машина для прибирання великих територій площею до 2000 м2 із твердим покриттям. Привід щіток і підмітального валика дає змогу витрачати менше зусиль на просування агрегату вперед. Ущільнюючі язички, розташовані обабіч підмітального валика, утримують піднятий у повітря пил.

Оформлення замовлення та купівля підмітальних машин у магазинах дилерської мережі STIHL

Пристрої для прибирання, як і будь-яку іншу техніку STIHL, можна купити лиже у мережі офіційних дилерів. Сьогодні в Україні працює понад 450 магазинів, для яких німецький бренд установлює рекомендовану роздрібну ціну на товари.

У дилерській мережі STIHL реалізуються технологічні агрегати, комплектуючі, спецодяг, аксесуари та витратні матеріали. Співробітники магазинів надають розгорнуті консультації покупцям, допомагають вибрати оптимальну модель, аналізуючи конкретні вимоги та побажання.

Представники офіційної дилерської мережі виконують гарантійне та сервісне обслуговування техніки, отримуючи запчастини з найбільшого складу у країні. На нашому сайті ви знайдете адреси всіх сертифікованих точок продажу та зможете оформити передзамовлення на вибрані товари.

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.