Безпосередній вибір продукції: Культиватори
Культиватори

Культиватори STIHL

Потужні силачі для будь-яких типів ґрунту

Культиватор або грунтофреза STIHL ‒ досить потужна техніка, призначена для обробки різних типів ґрунту. Це надійний помічник для підготовки земельної ділянки перед посадкою навесні, а також для її перекопування після збирання врожаю восени. Мотокультиватори STIHL оснащені всім необхідним функціоналом, за рахунок чого ця техніка є незамінною для дачників та фермерів при виконанні різних робіт на присадибній ділянці. Купуючи культиватор, вкрай важливо оцінювати його якість не тільки за параметрами потужності двигуна. Під час роботи з такою технікою важливим є робочий комфорт, який забезпечують різні елементи оснащення. Який культиватор більше підійде для виконання поставлених вами завдань, професійно порадить офіційний дилер. Він забезпечить гарантійне (12 місяців) та сервісне обслуговування. Перелік основних переваг та відмінностей культиваторів Ви знайдете у цьому розділі.

Порівняти Модель Робоча ширина ­см Діаметр фрез ­см Робочий об'єм ­см³ Ціна
MH 445 45 30 139 19 109 грн*
MH 445 R 45 30 139 20 999 грн*
MH 560 60 32 149 23 399 грн*
MH 600 78 31 212 23 399 грн*
MH 685 85 32 173 29 999 грн*
MH 700 120 36 252 32 489 грн*

Для чого потрібен культиватор: основні види робіт і переваги

Культивація, підгортання, орання, розпушування ґрунту - не прості завдання, з якими доводилося стикатися кожному власнику земельної ділянки мінімум два рази на рік. У той же час ця робота необхідна для вирощування хорошого врожаю. Той, хто одного разу зважився на покупку мотокультиватора STIHL, напевно вже забув, що таке біль в спині і попереку після скопування городу лопатою. Адже приставка "мото" красномовно говорить про те, що культиватор, оснащений потужним бензиновим двигуном і передачами переднього і заднього ходу, легко замінює фізичну силу людини. 

Незалежно від того, на якій ділянці ви працюєте, маленькому, великому, звивистому або кам'янистому: за допомогою потужного культиватора ви можете легко скопати або вспушити ґрунт, підготувати грядки до посадки або швидко внести добриво. 

Основні переваги використання культиваторів STIHL:  

 • значна економія часу і сил для городників, садівників і фахівців ландшафтного дизайну;

 • підходять для обробки різних видів ґрунту: важкого, піщаного, щільного, цілинного ґрунту;

 • забезпечують культивацію, підгортання, орання, розпушування ґрунту з мінімальними фізичними зусиллями;

 • допоможуть швидко внести мульчу, перегній або компост для збагачення ґрунту поживними речовинами;

 • завдяки розбірному комплекту фрез, яким оснащені всі культиватори STIHL, налаштувати необхідну ширину пропашки як для суцільної, так і для міжрядної обробки ділянок;

 • підвищений комфорт управління робить техніку максимально маневреною під час роботи.

Технології двигунів і деталі оснащення культиваторів STIHL: ергономіка і комфортна експлуатація 

Компанія STIHL пропонує потужні і прості в управлінні культиватори, які мають стійку і міцну конструкцію, а також продумані до дрібниць елементи оснащення. Для того, щоб зрозуміти, яка модель культиватора STIHL підійде саме для вашої ділянки або виду робіт, на які технічні характеристики потрібно звернути увагу в першу чергу, варто ознайомитися з основними деталями оснащення і конструктивними особливостями ґрунтофрез STIHL, які ми зібрали для вас на цій сторінці. 

Використання надійних двигунів 

Компанія-виробник STIHL використовує в конструкції власної техніки виключно якісні та надійні двигуни внутрішнього згоряння від перевірених брендів зі світовим ім'ям. Тому, розбираючись з тим, що формує ціну культиватора STIHL, варто врахувати також і характеристики конкретного двигуна. Одним з найбільш надійних і перевірених часом постачальників бензинових двигунів для продукції компанії STIHL є американська компанія KOHLER Power Systems, двигуни якого встановлюють на газонокосарки, культиватори та іншу садову техніку.

Двигун Kohler Courage - 4-х тактний одноциліндровий бензиновий двигун з верхнім розташування клапанів (OHV) і вертикальним розташуванням валу. З конструктивних особливостей даного двигуна можна відзначити сталевий кований колінчастий вал, чавунну гільзу циліндра. Завдяки цьому двигун витримує найвищі навантаження, навіть при інтенсивній експлуатації.

Переваги даного двигуна:

 • Висока вихідна потужність, економічність і відповідність високим екологічним нормам.

 • Застосування гільзованного циліндра: підвищена зносостійкість, знижений витрата масла.

 • Система SMART-CHOKE: простий легкий запуск, без підкачок праймером і «заливання» двигуна.

 • За рахунок вертикального валу двигун забезпечує симетричність агрегату і низький центр ваги.

 • Надійний гофрований фільтр з великою робочою поверхнею.

 • Простота у використанні і обслуговуванні.

Ергономіка, зручне управління та ефективне виконання поставлених завдань 

Разом з тим, потужність двигуна не є основним критерієм вибору якісного культиватора. Давайте розглянемо чому. Обробка земельних ділянок із застосуванням звичайної лопати скоро піде в минуле так само як і заготівля дров за допомогою ручної пилки або заготівля сіна ручної косою. Городники, фермери і садівники вважають за краще використовувати моторизовані агрегати, які в десятки разів спрощують процедуру культивування або скопування ґрунту, економлячи при цьому час і сили. При цьому максимальної кількості кінських сил, яку здатний видати двигун культиватора, недостатньо для комфортної тривалої роботи під час виконання таких складних завдань. Тут швидше потрібно звернути увагу на високий робочий експлуатаційний комфорт. Що це означає для користувача і які елементи оснащення на нього впливають?  Ми виділили основні з них. 

Основні конструктивні особливості культиваторів STIHL:

 • Центральне Регулювання ручки управління по висоті, а також вліво і вправо. Користувач може самостійно за допомогою зручного фіксатора відрегулювати зручне для себе положення. Переваги такої функції особливо гостро відчуваються під час тривалої роботи, коли зручне положення корпусу і рук знімає напругу і навантаження на спину, плечі і поперек. Під час зберігання або транспортування культиватора ручка швидко складається.

 • Спеціальна гвинтоподібна форма фрез і їх оптимізоване розміщення забезпечують послідовне занурення фрез в ґрунт і м'який, плавний хід культиватора. Низький центр ваги і оптимальна симетрія культиватора відповідають за баланс розподілу ваги і покращують його стабільність і стійкість. Для користувача це означає – тривале використання культиватора без втоми і навантаження на руки і спину, навіть під час роботи на важкому ґрунті.

 • Чудова маневреність забезпечується за рахунок передньої і задньої передач, якими оснащені всі моделі культиваторів STIHL, крім MH 445 (тільки передня передача), і розбірному комплекту фрез. Наприклад, на дуже вузьких ділянках або на міжряддях Робоча ширина культиватора MH 445r бути зменшена до 25 см. 

 • Під час обробки території вкрай важливо не пошкодити рослини. Для цього передбачені захисні диски, які легко встановлюються і знімаються без додаткового використання інструментів. 

 • Зручне управління важелем газу, який знаходиться під великим пальцем на ручці управління культиватором. В результаті вдається з легкістю контролювати обороти двигуна, не відволікаючись від виконання поставленого завдання. 

 • Поворот гальмівної шпори на 180 градусів. За рахунок цієї характеристики вдається налагодити процедуру регулювання глибини культивації, а також повністю контролювати швидкість руху. Шпора відрізняється кутом повороту до 180 градусів, а це означає, що культиватор можна використовувати на вузькій ділянці або на складних поворотах. Крім того, варто відзначити надійну фіксацію, а також три положення настройки висоти.

Офіційний дилер STIHL - ваш надійний партнер з продажу та обслуговування культиватора

Купуючи культиватор STIHL, варто враховувати, що офіційно продукція німецького бренду продається тільки в спеціалізованій дилерській мережі, яка сьогодні налічує понад 460 магазинів по всій Україні. Щоб не попастися на прийом шахраїв, і не купити підробку, контрафакт або неоригінал, рекомендується звертатися виключно до тих точок продажів, які розміщені на офіційному сайті. 

Отримати професійну консультацію, придбати культиватор STIHL і забезпечити його сервісне обслуговування - офіційний дилер STIHL охоче допоможе вам. Скористайтеся зручним пошуком найближчого магазину STIHL на нашому сайті в розділі "Магазини" або на карті www.stihl-shop.com.ua. Офіційний дилер допоможе правильно підібрати необхідну модель мотокультиватора, розповість про правильну експлуатацію та сервісне обслуговування, забезпечить гарантійне та післягарантійне обслуговування. 

Рекомендована роздрібна ціна на культиватори STIHL діє у всій дилерській мережі України

Однакова ціна на всі бензинові культиватори STIHL у всіх магазинах дилерської мережі по Україні скорочує час на пошук і порівняння цін. Все просто! Ознайомившись з інформацією на офіційному сайті, ви можете вже зараз зробити попередній вибір конкретної моделі, порівнявши всі типи культиватора за технічними характеристиками і ціною. Для оформлення покупки Ви можете скористатися сервісом попереднього замовлення (www.stihl-online.com.ua), заповнивши просту форму, яка дає можливість замовити консультацію по телефону, доставку культиватора дилером STIHL вам додому або зарезервувати необхідну модель в магазині і домовитися про самовивіз. Більше 450 магазинів по всій території України дозволяють покупцеві вибрати найближчий магазин і особисто відвідати дилера STIHL, вибрати будь-яку модель культиватора і замовити її за вигідними цінами.

* Рекомендована роздрібна ціна для магазинів офіційної дилерській мережі в Україні станом на 31 березня 2023 року.

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.