Безпосередній вибір продукції: Обприскувачі
Обприскувачі STIHL

Обприскувачі STIHL

системний захист рослин

Садові та городні рослини потребують ретельного постійного догляду. Регулярне обприскування різними розчинами дозволяє захистити сад від шкідників, позбутися від бур'янів і збільшити урожай. Для ефективної обробки дерев, чагарників та інших рослин необхідна спеціальна техніка. Обприскувачі STIHL – це компактні і продуктивні пристрої, що відрізняються потужністю, надійністю і тривалим терміном експлуатації. Наш каталог допоможе вам вибрати оптимальну модель, підкаже, як і де замовити товар.

Види обприскувачів STIHL: бензинові і ручні моделі

Німецька компанія представляє на ринку України два типи обприскувачів: ручні і бензинові. Пристрої відрізняються об'ємом бака, радіусом розпилення розчинів, особливостями використання.

Ручний розпилювач STIHL подає рідину під тиском за рахунок ручного насоса, розпилення відбувається через форсунку. Ідеально підходить для теплиць, обробки рослин в період цвітіння, точкового обприскування. Ручні обприскувачі можна використовувати як на відкритому повітрі, так і в закритих приміщеннях. Така техніка підходить для дачі, невеликого посівного ділянки, квітника. Виробник маркує ручні розпилювачі абревіатурою SG.

Бензиновий обприскувач STIHL оснащений потужним двигуном, який створює повітряний потік, рідина розпорошується, змішуючись з напором повітря. Такий прилад дозволяє раціонально обробляти навіть дуже великі угіддя, підходить для дерев, дозування і подачі грануляту, розпилення добрив і зміцнюють рослини засобів. Це професійний тип техніки, який вимагає певної вправності під час використання. Призначений для роботи виключно на відкритих майданчиках, маркується абревіатурою SR.

Купити обприскувачі STIHL («Штиль») в Україні: коротка порівняльна таблиця двох видів пристроїв

Вибір обприскувачів для саду та городу – вельми відповідальний процес. Збираючись купувати пристрій, важливо враховувати розміри ділянок, які потрібно буде обробляти, різновиди рослин і бажаний характер обприскування.

Виходячи з цього, можна виділити такі переваги і недоліки розпилювачів STIHL:

Ручні розпилювачі (SG)

 1. Підходять для квітів, рослин на чутливих стадіях росту.

 2. Дозволяють обробляти окремі рослини, не впливаючи на сусідні.

 3. Оптимальні для розпилення рідких добрив і зміцнювальних засобів.

 1. Недостатньо добре обробляє рослини з густим листям.

 2. Для роботи буде потрібно розчин з великим вмістом води.

Бензинові обприскувачі (SR)

 1. Повітряний потік ворушить листя і зрошує їх знизу.

 2. Обробляється велика площа або велика кількість рослин.

 3. Великий обсяг бака дозволяє робити менше перерв на дозаправку кошти.

 1. Небажана обробка молодих і тендітних рослин.

 2. Хмару розпилення важко точно контролювати.

 

Вартість техніки STIHL безпосередньо залежить від типу пристрою, обсягу бака, радіусу дії, наявності додаткових функціональних можливостей. Актуальні ціни на обприскувачі, які продають офіційні дилери, вказані на нашому сайті.

Особливості бензинових обприскувачів STIHL: потужність і зручність

Щоб швидко і ефективно обробляти великі ділянки і високі дерева, рекомендуємо використовувати ранцеві бензинові обприскувачі, наприклад, STIHL SR 430 і SR 450. Такі пристрої мають:

 • потужний двигун 2-MIX, що утворює повітряний потік в 1,300 м3 / год;

 • радіус розпилення - до 14,5 м;

 • три різних напрямних решітки.

Крім того, у навісного розпилювача інтуїтивно зрозуміле управління, об'ємні баки для розчинів і паливної суміші. Завдяки цьому збільшуються інтервали між дозаправками.

Ручний пульверизатор STIHL: компактність і легкість

Делікатна і акуратна обробка рослин можлива завдяки ручним розпилювачів STIHL. Це найкращий вибір для домашніх господарств, теплиць і квітників. Базові характеристики приладів:

 • обсяг бака - від 1,5 до 18 літрів;

 • можливість точно направляти Засоби захисту рослин під час їх розпилення;

 • невелика вага і ергономічний дизайн.

У ручних розпилювачах SG 51 І SG 71 передбачена можливість перестановки важеля насоса на ліву сторону, а в кришці бака вбудовані дозатори для приготування розчинів.

Поради щодо вибору обприскувача STIHL: як придбати якісну техніку в Україні

Для тих, хто зібрався вперше придбати садовий обприскувач, найбільш простим і зрозумілим параметром підбору техніки стане ємність бака. Для розсади, клумб і невеликих чагарників досить пристрою з баком до 5 літрів.

Резервуари на 10 літрів дозволять без складнощів і зайвих маніпуляцій обробляти 5-10 соток. Зрозуміло, бак доведеться кілька разів заповнювати, але його неважко носити за спиною.

Бензорозпилювачі STIHL з містким баком (від 10 літрів) необхідні для обробки великих площ насаджень. Такі пристрої рекомендовано використовувати на виноградниках, в садах і розплідниках. Зручно, що користувачеві не потрібно в ручному режимі нагнітати тиск.

Ранцева конструкція обприскувачів передбачає наявність наплічних і поясних ременів. Таким чином знімається небажане навантаження з попереку оператора. Для нагнітання тиску в насосній камері збоку корпусу встановлена зручна рукоятка. Ручка дозволяє підкачувати тиск, не знімаючи обприскувач і не зупиняючи роботу. Залежно від особливостей конструкції рукоять може бути розташована праворуч або ліворуч.

Купуючи техніку відомого німецького бренду STIHL, ви гарантовано отримуєте продуктивний і надійний пристрій. Всі обприскувачі компанії розроблені з урахуванням конкретних потреб садівників-любителів і фермерів, прилади пройшли багаторівневі тести.

Техніка безпеки при роботі з обприскувачами компанії STIHL

Якщо в садових роботах використовуються отрути для жуків та інших шкідників, необхідно подбати про надійний захист. Куріння і прийом їжі під час приготування розчинів виключені.

При роботі з розпилювачами слід дотримуватися певних правил:

 • Управляти розпилювачем може тільки той, хто знайомий з принципом дії апарату.

 • Обприскування рослин проводиться виключно в змінному спецодязі.

 • Обов'язкова наявність захисної маски або респіратора, рукавичок і окулярів.

 • Кришка бака повинна бути герметично закрита.

Після завершення обприскування потрібно зняти Спецодяг, ретельно вимити руки і обличчя з милом.

Офіційні дилери STIHL детально проконсультують вас з приводу тонкощів роботи з обприскувачами. У магазинах проводиться сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Догляд за розпилювачем STIHL

Щоб техніка STIHL працювала без збоїв і прослужила довше, слід приділяти час догляду за пристроєм. Перед початком використання обприскувача перевіряйте цілісність бака, герметичність з'єднання і клапанів.

Заправляйте техніку в спеціально відведеному місці, встановлюючи пульверизатор на чистій рівній поверхні. Аналізуйте силу напору і якість розпилення, щоб вчасно усунути несправність.

Залишки розчину необхідно зливати з бака після закінчення обробки. Рідина може утворювати наліт і забивати трубки обприскувача. Всі деталі і механізми техніки потрібно промивати чистою водою після кожного циклу.

Для зберігання обприскувачів STIHL підходять сухі провітрювані приміщення. Не варто залишати розпилювачі на вулиці на тривалий час, це може привести до виникнення корозії.

Продаж обприскувачів STIHL в Україні: замовлення техніки у офіційних дилерів

Вигідна покупка якісних побутових і професійних розпилювачів STIHL можлива тільки в магазинах офіційної дилерської мережі німецької компанії.

Офіційні дилери гарантують високу якість товарів, заводську комплектацію, гарантійне обслуговування. Купуйте обприскувачі STIHL тільки у офіційних дилерів, адреси яких є на сайті, щоб уникнути підробок.

Одна з 10 переваг дилерської мережі STIHL – єдина рекомендована роздрібна ціна на весь асортимент продукції STIHL. Неважливо, де знаходиться точка продажу – в Києві, Одесі або Харкові, вартість техніки однакова у всіх магазинах.

Завдяки цьому ви зможете вже на сайті визначитися з моделлю обприскувача, ознайомитися з її технічними характеристиками, з'ясувати точну вартість.