Благодійна допомога Коростишівській спеціалізованій школі-інтернату

Лютий, 2020

Вручення подарунку спеціалізованій-школі інтернату

У лютому 2020 року ТОВ "Андреас Штіль" спільно з Благодійною організацією "Всеукраїнський Рух Рибалок аматорів "РІБКОЄВ" був вручений автомобіль спеціалізованій Школі-інтернату в Коростишівському районі.

В рамках щорічної програми благодійності, що протягом багатьох років здійснює ТОВ "Андреас Штіль", в кінці 2019 року було прийнято рішення змінити традицію участі в загальній благодійній програмі німецького посольства в Україні. А відповісти на звернення одного спеціалізованого навчального закладу в регіонах і зробити точкову, але дуже потрібну допомогу.

Коростишівська спеціальна школа-інтернат є навчально-виховним і корекційно-розвиваючим навчальним закладом, і забезпечує близько 100 вихованцям загальноосвітню підготовку за спеціальними навчальними планами, програмами та підручниками в поєднанні з тривалим оздоровленням та корекцією психофізичних вад розвитку. У школі працює чудовий склад педагогів, які віддають весь час і душу на роботу з дітьми.

Тепер відвідування лікувальних закладів, всі необхідні поїздки для забезпечення життєдіяльності школи-інтернату стануть доступними і комфортними. Так важливо, що в екстрені хвилини, коли дітям потрібна медична допомога - транспортний засіб не підведе! Вручений автомобіль хоч і не новий, але в хорошому стані і максимально підібраний під потреби школи-інтернату має більше посадкових місць, підходить за технічними параметрами під стан доріг в регіоні.