Завод STIHL з лиття виробів із магнію

Нові виробничі потужності. Нові інвестиції.

Завод STIHL з лиття виробів із магнію Збільшити

Завод STIHL з лиття виробів із магнію, який знаходиться в німецькому місті Прюм, розширює свої виробничі потужності. Від тепер завод створює корпусні деталі для редукторів електровелосипедів. В світі відбувається стійке та стабільне зростання в сегменті ринку електровелосипедів. Екологічні, швидкі, комфортні електровелосипеди стають новим трендом особистого транспорту.

Завод STIHL з лиття виробів із магнію планує інвестувати близько 16 мільйонів євро в установку нових виробничих систем у вигляді машин і відповідної інфраструктури в існуючих виробничих будівлях. «Розширення наших можливостей з виробництва корпусних деталей для редукторів електровелосипедів підвищить нашу конкурентоспроможність в цьому сегменті.Тенденція до створення легких компактних приводів, виробництво яких вимагає використання магнію, триває», - сказав Хартмут Фішер, генеральний директор Заводу STIHL з лиття виробів із магнію.

 

STIHL очікує збільшення обсягу замовлень протягом наступних декількох років і тому має намір подвоїти обсяг виробництва до 2023 року. Половина загальних інвестицій буде вкладена в цьому році. Розширення заводу STIHL з лиття виробів із магнію створить до 70 нових робочих місць в регіоні в середньостроковій перспективі.

 

Заснований в 1971 році завод STIHL магнієвого лиття під тиском відзначає цього року своє 50-річчя і в даний час є одним з найбільших і найсучасніших заводів з лиття магнію під тиском в Європі. Завдяки своїй якісній продукції завод є важливою частиною глобальної виробничої мережі STIHL. На заводі, де в даний час працює близько 800 співробітників, виробляються високоякісні компоненти з магнію - не тільки для бензопил та електроінструментів, але також для автомобільної, мотоциклетної, велосипедної та електротехнічної промисловості, а також для медичної техніки. Близько 30% продажів доводиться на зовнішніх клієнтів, так званий відбір клієнтів. В останні роки завод постійно зростав, а в липні 2020 року він був розширений за рахунок нової виробничої логістики.