Заточування ланцюга мотопили

Заточування ланцюга мотопили: як заточити ланцюг бензопили, електропили, висоторіза?
Гострий ланцюг бензопили чи елктричної ланцюгової пили, що підтримується у хорошому робочому стані значно полегшить Вам роботу. Це також продовжить термін служби всієї ріжучої гарнітури мотопили, що складається з ланцюга, напрямної шини, і ланцюгової зірочки. Фірма STIHL радить кожному, від користувачів-любителів, до професіоналів, використовувати правильно підібрані засоби для заточування та догляду за ріжучою гарнітурою. Нижче наведені основні рекомендації, що допоможуть Вам правильно обрати інструменти для догляду за ріжучою гарнітурою а також самостійно правильно заточити ланцюг Вашої мотопили.
Підготовка мотопили

Підготовка ланцюга мотопили

Перед заточуванням ланцюга мотопили треба виконати кілька підготовчих дій

Заточування ланцюга мотопили

Заточування ланцюга мотопили

У цьому розділі ми розповімо як правильно заточувати ланцюги мотопил STIHL

Інструменти для заточування ланцюгів

Інструменти для заточування ланцюгів

Точно витримати правильні кути й відстані під час заточування "від руки" надзвичайно важко. Зазвичай такі навички вимагають тривалого тренування. Тому STIHL рекомендує використовувати спеціальні інструменти.

Важливо:

Завжди одягайте захисні рукавиці, якщо Ви працюєте з ланцюгом мотопили. Ріжучі зубці ланцюгових мотопил можуть спричинити тілесні ушкодження. Ваш офіційний дилер STIHL із радістю відповість на всі Ваші подальші запитання. 

YouTube STIHL – Наш канал на YouTube

Відвідайте наш канал на YouTube

Відео STIHL на Youtube
Ріжуча гарнітура STIHL: догляд та обслуговування Ріжуча гарнітура STIHL: догляд та обслуговування

Ця брошура допоможе Вам підібрати правильний інструмент для догляду за ланцюгом та шиною, розповість про основні правила заточування ланцюга.

Завантажити брошуру
(PDF, 8.38 MB)