Мобільні, тихі й потужні

Акумуляторні садові мотоножиці

Акумуляторні садові мотоножиці HSA 65 та HSA 85

Садові мотоножиці STIHL - тепер також із акумулятором. Ручні мотоножиці HSA 65 і HSA 85 задовольняють професійні вимоги до продуктивності пиляння і робочому комфорту. Істинна якість STIHL. А найприємніше - без палива і кабелю! Крім того, Ви не будете заважати сусідам, адже малошумні садові мотоножиці ідеально підходять для робіт у зонах з нормованим рівнем шуму.

HSA 65

HSA 65

Зручні та безшумні акумуляторні садові мотоножиці з потужним літій-іонним акумулятором. Ножі з одностороннім заточенням лез.
Ідеально підходять для використання на городі або садовій ділянці. Постачаються на вибір: зі стандартним зарядним пристроєм AL 100 або швидкозарядним пристроєм AL 300.
HSA 85

HSA 85

Високопродуктивні безшумні акумуляторні садові мотоножиці з потужним літієво-іонним акумулятором. Ножі з двостороннім заточенням зубців. Ідеально для промислового використання в жилих зонах, парках, для ландшафтного дизайну і садових робіт. Швидкозарядний пристрій AL 300 і літієво-іонний акумулятор AP 160.

Приладдя

Переваги акумуляторних мотоножиць

 

  • Мобільні, малошумні та потужні: нові акумуляторні садові ножиці STIHL оснащено літій-іонним акумулятором. Він забезпечує мобільність та низький рівень шуму без палива та електрокабелю. Час роботи від акумулятора до 45 хвилин робить нові акумуляторні мотоножиці STIHL дуже витривалими та здатними впоратись навіть із дуже довгими огорожами.
  • Зручні, прості та легкі в обслуговуванні: акумуляторні садові мотоножиці оптимально збалансовані, зручні та необтяжливі в роботі. Практична рукоятка дозволяє як шульгам, так і правшам працювати в будь-якому напрямку. Вони легко запускаються та ними легко керувати. Заміна акумулятора здійснюється в одну мить. Гладкі поверхні майже не забруднюються і їх легко можна очистити.
  • Тихі та екологічні: за це акумуляторні садові мотоножиці STIHL HSA 65 та HSA 85 відмічено знаком «Блакитний янгол».
STIHL Akku-Power – jetzt auch für Heckenscheren. Акумулятор STIHL – тепер і для садових мотоножиць.

Нові масштаби зручності та продуктивності пиляння. Акумуляторні садові мотоножиці HSA 65 та HSA 85

Переглянути відео (41.52 MB)