Дайджест останніх новин

компанії STIHL в Україні

STIHL новини_події

Наша компанія регулярно приймає участь у виставках національного та місцевого значення, проводить демо-покази, навчання та змагання. Це чудова нагода ближче познайомитись із продукцією STIHL, дізнатись про новинки та акції, отримати каталоги та фахову консультацію. Дізнавайтесь першими про наші заходи та події. Ми будемо раді бачити вас під час наступних заходів!

 

Mogatec, ласкаво просимо до групи STIHL!

STIHL придбав 75.1 відсотока акцій німецької компанії Mogatec, що спеціалізується на виробництві садової техніки. У найближчі роки компанія STIHL планує поступово придбати решту акцій Mogatec. Співпраця між STIHL і Mogatec включає в себе контрактну розробку і виробництво окремих інструментів.

STIHL Україна підтримує ГЕРОЇВ тилу!

Вдруге безкоштовно передали бензорізи для Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Соціально відповідальний бізнес

"СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС – відповідальність КОЖНОГО члена КОМАНДИ", - кажуть в нашій компанії. Соціально відповідальні, згуртовані - ми працюємо заради спільної мети з ще більшим ентузіазмом, ніж раніше, заради нашої ПЕРЕМОГИ

New Icon Новий завод STIHL з виробництва акумуляторної техніки в Румунії

STIHL відкриває нове виробниче підприємство з виготовлення акумуляторної та електричної техніки в Румунії загальною інвестицією 125 мільйонів євро.

STIHL досяг нового рекорду – обороту в 5,06 млрд. євро

Оборот STIHL 2021. Новий рекорд

2021 рік перевершив наші очікування. Ми не лише досягли рекордних обсягів продажу в штуках і виробництва, а й уперше за 96-річну історію нашої компанії перетнули позначку обороту в 5 мільярдів євро, незважаючи на надзвичайно складні загальні умови.

Бразильський завод STIHL перейшов межу в 100 млн вироблених циліндрів

Завод STIHL Бразилія. Новий рекорд у 100 млн. циліндрів

9 квітня 2021 року на заводі відбулась історична подія – перейдено межу в 100 мільйонів виготовлених циліндрів. Це привід для гордості всіх, хто бере участь у виробництві, що свідчить водночас про великий внесок Бразилії в групу компаній STIHL.

STIHL досяг нового рекорду – обороту в 4,58 млрд. євро

STIHL оборот 2020. Новий рекорд

«У 2020 фінансовому році група компаній STIHL досягла нового рекорду. Рівень доходу від продажу склав 4,58 млрд євро.», – сказав голова правління STIHL д-р Бертрам Кандзіора. 

Участь у LISDEREVMASH 2020

В останні дні вересня в Києві пройшов щорічний форум LISDEREVMASH 2020. За участі офіційного дилера STIHL, магазина Садібня, який представив професійний інструмент німецького виробника для фахівців лісового господарства та деревообробної галузі зі всієї України. 

Відкриття магазину європейського рівня

Новий магазин «ДОБРИЙ ГОСПОДАР» у Вінницькій області відкрито! Вітаємо офіційного дилера у місті Козятин з оновленим магазином Європейського рівня з широким асортиментом техніки STIHL та найкращим сервісом.

Завод з лиття магнію під тиском STIHL

STIHL розширює виробничі потужності

Компанія STIHL розширила своє виробництво у Рейнланд-Пфальц (Німеччина) та вела в експлуатацію новий логістичний центр для одного з найбільших у Європі сучасних заводів з виробництва лиття під тиском магнієвих сплавів.

Вручення подарунку спеціалізованій-школі інтернату

В рамках благодійної діяльності був вручений автомобіль спеціалізованій Школі-інтернату в Коростишівському районі, що стало спільним вкладом від ТОВ "Андреас Штіль" та Благодійної організації. 

Інтеграція Amazon Alexa та роботів-косарок iMOW®

Smart-догляд за газоном!

Управління роботом-косаркою iMOW® через голосовий асистент Amazon Alexa. Таким простим та зручним косіння газону ще не було ніколи!

Відкриття оновленої сучасної навчальної лабораторії STIHL

Оновлення навчальної лабораторії НУБіП України

Відкриття сучасної навчальної лабораторії стало найкращим подарунком університету до дня працівника лісу від ТОВ Андреас Штіль.

STIHL Tirol посилює виробництво у Лангкампфені і розширюється

STIHL Tirol збільшує виробничі потужності в Лангкампфені

STIHL Tirol посилює розвиток та виробничу діяльність у Лангкампені, офіційно відкривши нову будівлю 1 лютого 2019 року.

STIHL відкриває власну лінію з виробництва акумуляторів у Вайблінгені.

STIHL відкриває власну лінію з виробництва акумуляторів

Ранцеві акумуляторні батареї та акумулятори для мотоінструментів професійного класу будуть вироблятися на високотехнологічному заводі в місті Вайблінген-Хохенакер.