СЕЗОННІ ПОРАДИ ЩОДО ОСНОВНИХ РОБІТ

на присадибній ділянці

Сезонні поради та ідеї

Садочки, квітники та грядки будь-якого розміру вимагають нашої уваги та догляду і буйною весною, і спекотним літом, і дощовою осінню, і морозною зимою. Садова техніка Stihl незамінна в багатьох ситуаціях і допомагає перетворити більшість робіт на ділянці у задоволення. Головне тільки знати: що саме, коли і як потрібно робити.

У цьому розділі новачки-садоводи дізнаються про догляд за газоном, квітниками, городами і плодовими садами. Тут ви знайдете правила використання та обслуговування садового інструменту та отримаєте рекомендації щодо застосування садової техніки в побуті і в професійних цілях. Дізнайтеся більше корисної інформації про сезонні роботи на вашій ділянці.

ТОП-10 садових робіт червня

ТОП-10 садових робіт червня

Червень. В саду стає все більше робіт із поливу, прополки і ретельного розпушування ґрунту. Підвищується і актуальність екологічно безпечних способів оброблення рослин проти хвороб і шкідників. На що потрібно звернути увагу в першу чергу. Читаємо далі.

Лемонграс, імбир та фенхель на вашому городі

Лемонграс, імбир та фенхель на вашому городі

Будь-який садівник погодиться з тим, що вирощені на своїй ділянці овочі та фрукти набагато смачніші покупних. Пропонуємо вам розширити свою плантацію трьома популярними екзотичними рослинами, яким потрібен простий догляд. Як виростити на власних грядках імбир, фенхель та лемонграс?

ТОП-10 садових робіт травня

ТОП-10 садових робіт травня

Травень – один із найбільш насичених місяців не тільки весни, а й усього садового сезону. Саме зараз, в період цвітіння та інтенсивного росту рослин, в саду потрібно виконати ударний обсяг робіт з догляду за плодовими деревами, кущами і багаторічними рослинами.

10 основних садових робіт весни

10 основних садових робіт весни

Сьогодні з усією очевидністю можна сказати, що кліматичні умови, а також уклад життя людей змінюються. І ці зміни не відміняють, а, навпаки, підкреслюють важливість турботи про рослини. В умовах весняної посухи і нічних похолодань садам особливо потрібна пильна увага.