СЕЗОННІ ПОРАДИ ЩОДО ОСНОВНИХ РОБІТ

на присадибній ділянці

Сезонні поради

Садочки, квітники та грядки будь-якого розміру вимагають нашої уваги та догляду і буйною весною, і спекотним літом, і дощовою осінню, і морозною зимою. Садова техніка Stihl незамінна в багатьох ситуаціях і допомагає перетворити більшість робіт на ділянці у задоволення. Головне тільки знати: що саме, коли і як потрібно робити.

У цьому розділі новачки-садоводи дізнаються про догляд за газоном, квітниками, городами і плодовими садами. Тут ви знайдете правила використання та обслуговування садового інструменту та отримаєте рекомендації щодо застосування садової техніки в побуті і в професійних цілях. Дізнайтеся більше корисної інформації про сезонні роботи на вашій ділянці.

ТОП-10 садовий робіт травня

ТОП-10 садовий робіт травня

Травень – один із найбільш насичених місяців не тільки весни, а й усього садового сезону. Саме зараз, в період цвітіння та інтенсивного росту рослин, в саду потрібно виконати ударний обсяг робіт з догляду за плодовими деревами, кущами і багаторічними рослинами.

10 основних садових робіт весни

10 основних садових робіт весни

Сьогодні з усією очевидністю можна сказати, що кліматичні умови, а також уклад життя людей змінюються. І ці зміни не відміняють, а, навпаки, підкреслюють важливість турботи про рослини. В умовах весняної посухи і нічних похолодань садам особливо потрібна пильна увага.