Нова ланцюгова пила STIHL MS 241 C-M з M-Tronic

Оснащення в деталях

Оснащення в деталях

Компактна професійна бензопила STIHL MS 241 C-M має численні переваги, котрі роблять її оптимальним інструментом професійного призначення. Окрім базової версії STIHL MS 241 C-M ця бензопила є в 3-х варіантах оснащення. Зверніться до дилера STIHL за професійною консультацією.

Двигун 2-MIX з системою продувки

Бензопила MS 241 C-M поєднує високу продуктивність пиляння і високе тягове зусилля. Це забезпечується завдяки робочому об'єму 42,6 см3 і потужності у 2,2 кВт двигуна 2-MIX STIHL. У двотактовому двигуні з технологією 2-MIX поєднано циліндр із чотириканальною технологією і продувка. Результат встановлює нові масштаби: високий обертальний момент у широкому діапазоні обертів двигуна з економією палива до 20 %*.

*у порівнянні зі звичайними двотактовими двигунами STIHL без технології 2-MIX

Професійна антивібраційна система

MS 241 C-M працює відчутно плавніше. Це забезпечує професійно підібрана антивібраційна система. Крім цього, вона складається зі спеціальних пружинних підвісок між блоком двигуна та рукоятками. Ці буферні зони гасять коливання від двигуна і руху пильного ланцюга. Рівень вібрації становить 2,9 м/с². Хід бензопили стає плавнішим, і Ви заощаджуєте свої сили.

Ланцюг 3/8" P Picco Super 3 (PS3)

Цей пильний диск з долотоподібними зубцями був спеціально розроблений для професіоналів лісового господарства та догляду за деревами. У ньому поєднано потужну продуктивність пиляння з високою якістю різу та зручність.

Литий корпус із магнієвого сплаву та глушник із високоякісної сталі

Корпус двигуна з магнієвого сплаву та глушник із нержавіючої сталі забезпечують меншу вагу — всього 4,7 кг — та є гарантією тривалого строку служби.

M-Tronic (M)

Бензопила MS 241 C-M гарантує професіоналам оптимальний результат з моменту запуску інструменту. Неважливо, працюєте Ви пилою щодня, чи запускаєте після тривалої перерви. M-Tronic точно регулює момент запалювання і дозування палива в будь-якому режимі роботи за допомогою електроніки. До розрахунку беруться зовнішні умови — температура, висота над рівнем моря та якість палива. Завдяки цьому Ви зможете повністю сконцентруватись на виконуваній роботі і добитись максимально ефективного результату.

Оптимальна потужність двигуна досягається після виконання кількох різів. Для її підтримання система M-Tronic під час роботи постійно перевіряє об'єм палива і регулює його за допомогою електроніки. Тому стає можливим спонтанне прискорення і швидке повернення до режиму стабільного холостого ходу. Вам більше не доведеться регулювати карбюратор вручну за допомогою регулювальних гвинтів при зміні зовнішніх умов, таких як температурні коливання, висота над рівнем моря або неоднорідна якість палива. При цьому в режимі максимальної потужності також компенсується концентрація етанолу в паливі до 25 % (E 25).

М-Tronic запам'ятовує налаштування, здійснені під час останнього використання пили, в електронній пам'яті без яких-небудь обмежень за часом і знову застосовує їх після повторного запуску інструменту. Тому при кожному новому пуску за однакових умов двигун відразу зможе розвинути повну потужність - без необхідності здійснення додаткових налаштувань. Це заощаджує час і прискорює роботу.

Декомпресійний клапан і пусковий пристрій ElastoStart

Декомпресійний клапан в поєднанні з пусковим пристроєм ElastoStart зменшує тягове зусилля на пусковому тросику значно полегшуючи запуск. Для цього декомпресійний клапан під час запуску двигуна випускає частину стиснутої суміші з циліндра,

Довговічний повітряний фільтр з системою попереднього очищення і фільтром HD2

Пила MS 241 C-M має такий самий строк служби повітряного фільтру, як і MS 261. Вона оснащена довговічним повітряним фільтром нового типу, котрий за рахунок попереднього очищення повітря видаляє крупні часточки бруду і знижує навантаження на основний фільтр. Інноваційний фільтрувальний елемент HD2 з поліетилену має на 70 % тонші пори в порівнянні з фільтрувальними елементами з нетканого матеріалу та поліаміду і завдяки цьому затримує навіть найдрібніші часточки пилу. Крім того, він є водо- і мастилостійким, і його достатньо просто очищувати. Картридж фільтру із ПВХ-покриттям і швидкозйомний фіксатор дозволяє швидко замінювати фільтр без спеціального інструменту.

Все під одним кожухом

Просто відкрийте три швидкозйомні фіксатори, зніміть цільний кожух — і можете виконувати технічне обслуговування відразу за трьома позиціями: догляд за повітряним фільтром, перевірка свічок запалювання й очищення оребрення циліндра.

Гайки що не губляться

При заміні ріжучої гарнітури гайки на кришці ланцюгової зірочки неможливо загубити, оскільки вона з'єднана із кришкою ланцюгової зірочки.

Система заправки STIHL

Паливний і масляний баки мають великі заливні отвори, а тому легко й чисто заправляються. Прозорий паливний бак дозволяє легко контролювати кількість палива в баку. Спеціальні запатентовані кришки паливного та масляного баків легко відкриваються й закриваються без допомоги інструменту.