Як стати офіційним дилером STIHL в Україні?

Офіційний дилер Stihl

Шукаєте надійного партнера для довгострокового співробітництва? Добре знаєтесь на техніці та маєте бажання інвестувати кошти у перспективний бізнес?

Наша пропозиція саме для Вас!

З метою розбудови партнерських відносин, забезпечення українських споживачів якісною продукцією та високими стандартами обслуговування, ТОВ Андреас Штіль орієнтована на створення кваліфікованої дилерської мережі бізнес-партнерів, здатних забезпечити повний цикл обслуговування клієнтів – 360° від продажу до сервісного обслуговування – та посилення позицій бренду на ринку України.

Будь ласка, заповніть Анкету потенційного дилера і найближчим часом з Вами зв'яжеться регіональний представник.

Переваги, які отримує дилер STIHL

Офіційний дилер STIHL отримує:

 • право здійснювати спеціалізований продаж та сервісне обслуговування продукції STIHL, згідно умов договору
 • конкурентні переваги продукції всесвітньовідомого німецького бренду Stihl
 • систему бонусів та програми лояльності
 • регулярну консультацію стосовно асортименту, презентації товару, оснащення магазину та роботи на ринку
 • активну маркетингову підтримку
 • системні безкоштовні навчання як персоналу торговельного залу, так і майстрів сервісу
 • доставку товару на вигідних умовах 

Чому STIHL?

Як міжнародне сімейне підприємство із майже 100-річною історією та як провідний бренд у сфері розробок і виробництва мотопил та ручного мотоінструменту, ми можемо забезпечити Вам найкращі передумови для професійного зростання. Ми надаємо великого значення індивідуальним консультаціям і професійному сервісному обслуговуванню нашим клієнтам. Адже розуміємо, що тільки персональний сервіс може бути відмінним сервісом.

Чому фахова мережа?

Високі вимоги до якості продукції та забезпечення правильного користування технікою STIHL є головною причиною продажу продукції STIHL виключно через Офіційну дилерську мережу із наданням якісних послуг із професійної консультації, інструктажу та сервісного обслуговування клієнтам.

Саме тому:

 • ми можемо довірити цю місію виключно нашій фаховій дилерській мережі. Для цього ми передаємо офіційним дилерам STIHL знання та засоби, необхідні для високоякісного обслуговування покупців і користувачів нашої продукції.
 • наша співпраця не вичерпується тільки купівлею-продажем продукції Stihl, але й доповнюється додатковими взаємодіями, направленими на розвиток дилерської мережі, збільшення продажів Товару, популяризацію Торговельних марок в України, спільну боротьбу з підробленими товарами та контрафакцією.

Хто може стати дилером STIHL?

Подати запит щодо можливості стати дилером можна, якщо Ви:

 • суб’єкт господарювання, зареєстрований відповідно до чинного законодавства України
 • маєте успішний досвід у роздрібній торгівлі
 • маєте стартовий капітал
 • маєте власне або орендоване приміщення під магазин, сервіс та склад, оснащене компьютером, телефоном, доступом в мережу-інтернет

 

Готові приєднатись до нашої фахової мережі STIHL?

Дізнатись детальні умови та залишити запит можна надіславши листа на електронну адресу info@stihl.ua із темою «Хочу стати дилером STIHL» із заповненою анкетою. Наші спеціалісти обов'язково зв'яжуться з Вами для обговорення всіх запитань.