Роботи-косарки STIHL iMOW®: послуги та сервіси дилера

Дилер STIHL розміщує газонокосарку-робота iMOW STIHL на своїй зарядній станції в саду.

Якщо Ви вирішили придбати робота-газонокосарку iMOW®, можете не турбуватись щодо його встановлення. Ваш офіційний дилер STIHL надасть кваліфіковану консультацію під час вибору та самостійного встановлення робота iMOW®. Ви можете розраховувати на компетентну підтримку, починаючи з першого запуску до зберігання на зимовий період.

Корисна порада

Ваш офіційний дилер STIHL якнайкраще знається на роботах-косарках iMOW®. Усі офіційні дилери STIHL регулярно проходять навчальні курси підвищення кваліфікації. Це гарантує, що Ви отримаєте індивідуальну та професійну консультацію на місці. За бажанням Ви можете замовити професійне встановлення, ремонт і технічне обслуговування газонокосарки-робота в офіційного дилера. Ваш офіційний дилер також надасть Вам поради та рекомендації щодо безпечної та правильної експлуатації робота-косарки iMOW®, що дозволить Вам скористатися всіма перевагами сервісного обслуговування.

Просто довірте установку своєму офіційному дилеру:

Підтримка від кваліфікованого дилера iMOW®

З кваліфікованим дилером STIHL Ваш робот-косарка iMOW® в надійних руках. За Вашим бажанням, додатково до встановлення iMOW®, офіційний дилер може також запропонувати інші послуги:

Технічне обслуговування та діагностика

У разі потреби офіційний дилер STIHL може проводити щорічне технічне обслуговування та діагностику Вашого робота-косарку iMOW®. Дилер перевіряє функціональність iMOW® і, за необхідності, оновлює на пристрої програмне забезпечення.

Очищення та зберігання взимку

Ваша газонокосарка iMOW® потребує регулярного очищення. Ваш дилер STIHL із задоволенням зробить це для Вас. Корпус, косильний механізм і зарядні контакти будуть професійно очищені та продіагностовані.

Немаєте відповідного місця для зберігання робота-косарки взимку вдома? Зверніться до офіційного дилера й доручіть йому зберігання Вашого робота-косарки iMOW®. Він подбає про необхідні приготування та забезпечить належну підготовку зарядної станції до зимової перерви.

Перевірка та заміна ножа

Ніж робота-косарки iMOW® необхідно регулярно замінювати через певні проміжки часу. Ви можете замовити заміну ножа у спеціалізованого дилера, який виконує такі роботи. Кваліфікований дилер STIHL перевірить лезо на наявність зносу та пошкоджень, а у разі потреби здійснить його заміну на новий ніж і встановлення.

попереднє онлайн резервування

За допомогою сервісу «Онлайн резервування» Ви можете зарезервувати потрібну продукцію онлайн та забрати її безкоштовно в найближчому до Вас магазині офіційного дилера STIHL. Крім того, Ви можете отримати кваліфіковану консультацію на місці. Під час резервування товару на сайті онлайн-замовлення оберіть «Самовивіз» та скористайтеся перевагами: 

Іконка Замовити онлайн
  • Самовивіз в зручному для Вас магазині
  • Компетентна консультація
  • Професійне збирання інструменту 
  • Передача техніки готовою до експлуатації
  • Індивідуальний інструктаж
  • Утилізація пакувального матеріалу
  • Гарантія оригінальності продукції
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування
  • Оригінальні запчастини та приладдя

Нове покоління роботів iMOW®: дізнатись більше

Моделі газонокосарок-роботів STIHL iMOW® у створеному комп’ютером саду

Нове покоління роботів iMOW®

Робот-косарка STIHL iMow швидко і вправно скошує траву, одночасно підживлюючи газон, підкорює підйоми та розпізнає перешкоди. Він самостійно відправляється на базову станцію для підзарядки, а у випадку дощу призупиняє роботу, після чого змінює план косіння, щоб вчасно виконати поставлене завдання. І головне, робить це ефективно, непомітно і екологічно! Адже літера «i» в назві iMow красномовно свідчить про те, що система догляду за газоном є інтелектуальною.
Нове покоління роботів iMOW®