Масло STIHL HP Super для високопродуктивних двигунів

Масло для високопродуктивних двигунів STIHL HP Super Масло для високопродуктивних двигунів STIHL HP Super розроблене спеціально для двох- і чотиритактових двигунів ручних мотоінструментів, що змащуються робочою сумішшю. Це мастило має відмінні змащувальні властивості й забезпечує особливо чисте згорання палива. STIHL HP Super - це Ваш вибір, якщо Вам потрібно, щоб високопродуктивний двигун Вашого інструменту часто і тривалий час працював з повною потужністю.

Суперзахист для важкої роботи

Хороші змащувальні властивості захищають як високооборотні двигуни бензопил, в яких виникає висока температура, так і низькооборотні двигуни, що працюють, як правило, при низьких температурах.

Висока потужність і екологічність

Мастило STIHL HP Super має визначну перевагу в порівнянні зі звичайними малодимними моторними мастилами - воно скорочує вміст шкідливих речовин у вихлопних газах, при цьому зберігаючи найкращі змащувальні властивості. Тому це мастило підходить для використання у високооборотних двигунах.

Зелене? Чудово!

STIHL HP Super має високий показник змішуваності з бензином. Склад суміші легко контролювати за інтенсивністю зеленого забарвлення.

Огляд переваг:

Продуктивність HP HP SuperHP Ultra
Чистота + +++++
Захисні властивості + +++++
Змащувальна дія + +++++
Потужність двигуна + +++++