Мастило STIHL HP Ultra для високопродуктивних двигунів

Мастило STIHL HP Ultra для високопродуктивних двигунів Розробивши нове, повністю синтетичне мастило для високопродуктивних двигунів STIHL HP Ultra, ми створили еталонний продукт. Мастило підходить для як двотактових так і високопродуктивних двигунів 4-MIX з повітряним охолодженням і зі змащуванням паливно-мастильною сумішшю, у тому числі обладнаних каталізатором. STIHL HP Ultra об'єднує чудову змащувальну здатність із дуже низьким нагароутворенням. Як наслідок, відмінна змащувальна дія, чистота і захист вашого двигуна, особливо, під час тривалої безперервної роботи і повному навантаженні.

Ідеальна формула - Ультрачистота

STIHL HP Ultra містить набір присадок, що згорають без сажі, що запобігає зношуванню. Тому при згорянні мастила не утворюється нагар із сульфатів кальцію і натрію. Із синтетичними ефірами в якості змащувального компонента мастило для високопродуктивних двигунів згоряє особливо чисто і практично не залишає нагару. До того ж мастило STIHL HP Ultra по-справжньому екологічне, оскільки воно відрізняється виключно низьким вмістом сірки і здатне до біологічного розкладання — більше ніж на 80 відсотків за 21 день.

Чудовий результат. Ультрастійкість.

Через те, що мастило STIHL HP Ultra практично не коксується, мінімізується відкладення масляного осаду в корпусі двигуна, на юбці поршня, вихлопному клапані і свічках запалювання. Перебої в запалюванні, забиті отвори клапана і втрата потужності відходять у минуле. Постійно висока потужність інструменту протягом тривалого часу — чи це не вигода?!

Ультраекологічно. Ідеально.

STIHL HP Ultra має високий ступінь змішуваності. Склад суміші легко контролювати за інтенсивністю зеленого забарвлення суміші. Допускається використання STIHL HP Ultra почергово з іншим двотактовим моторним мастилом (при дотриманні встановлених виробником специфікацій).

Огляд переваг:

Продуктивність HP HP SuperHP Ultra
Чистота + +++++
Захисні властивості + +++++
Змащувальна дія + +++++
Потужність двигуна + +++++