Потужні бензинові мотоножиці

Легкі та сильні

Легкі та потужні: бензинові мотоножиці

Бензинові мотоножиці показують свої сильні сторони не лише в роботах з благоустрою парків і ландшафтних роботах, але й у роботах біля дому. Потужні бензинові інструменти з практичним оснащенням надійні, легкі й зручні в управлінні. Вони відмінно справляються з густо зарослим, довгим або високим живоплотом.

Переваги бензинових мотоножиць

  • Потужність: Новаторські технічні рішення забезпечують ефективну роботу потужного двигуна, що працює з високими навантаженнями і малим зношуванням.
  • Мобільність: Безпровідні інструменти гарантують необмежену свободу руху.
  • Комфортність: Мотоножиці STIHL мають різну довжину різу та оснащення, наприклад, версія "комфорт" (C) з пусковим пристроєм ErgoStart (E).
  • Двосторонній ріжучий ніж: Мотоножиці STIHL HS 81 R/T з двостороннім ножем для зустрічного або тримінгового різу прекрасно ріжуть як у вертикальній, так і в горизонтальній площині. Завдяки використанню обох сторін ножа вони також дозволяють стригти в кутах.
  • HS 86 R з одностороннім ріжучим ножем: Мотоножиці STIHL HS 86 R/T з одностороннім ріжучим ножем незамінні для горизонтального різання на однаковій висоті. За рахунок одностороннього ножа HS 86 R/T трохи легші, ніж двосторонні STIHL HS 81 R/T.

Садові мотоножиці для підстригання тонких та товстих гілок