Мастило для двотактових двигунів STIHL HP

Чистота й надійний захист двигуна

Мастило для двотактових двигунів STIHL HP Продуктивність і термін служби бензинової техніки STIHL у значній мірі залежить від якості моторного мастила. Тільки високоякісне мастило може ефективно зменшити тертя й запобігти утворенню та відкладенню нагару та забруднень, що  спричиняють зношування та вихід з ладу деталей двигуна. Наше мастило для двотактових двигунів STIHL HP на мінеральній основі застосовується в більшості двотактових двигунів з повітряним охолодженням (з роздільними і суміщеними системами змащування), що експлуатуються в зонах з помірним і спекотним кліматом.

Спеціальна формула - чисте рішення

Мастило STIHL HP, розроблене спеціально для високопродуктивних двигунів STIHL, воно запобігає утворенню нагару в камері згоряння і вихлопній системі, при цьому воно безпечне для ущільнювачів. Мастило STIHL HP для двотактових двигунів дозволяє максимально довго зберігати високу продуктивність наших інструментів, у тому числі під час регулярного та тривалого використання та при високих навантаженях.

Добрий захист день за днем

STIHL HP гарантує хороші змащувальні властивості та захист двигуна від зношування, забезпечуючи тривалий ресурс роботи. Висока потужність без нагару ‒ під час згоряння, мастило STIHL HP залишає у двигуні мінімальну кількість нагару. Це дозволяє запобігти неконтрольованому запалюванню паливно-мастильної суміші й виходу з ладу свічок запалювання. Тому двигун зберігає високу продуктивність протягом тривалого періоду.

Червоне? Відмінно!

Мастило STIHL HP для двотактових двигунів має відмінну здатність до змішування з бензином. Концентрацію паливно-мастильної суміші зручно контролювати за інтенсивністю червоного кольору.

Огляд переваг:

STIHL HP STIHL HP Super STIHL HP Ultra
Очисні властивості + +++++
Захисні властивості + +++++
Змащувальна дія + +++++
Потужність двигуна + +++++