Огляд новинок продукції

Новинки продукції

Історія інновацій компанії STIHL почалась ще в далекому 1926 році з розробки переносної ланцюгової пили, яка працювала спочатку на електричному, а потім на бензиновому двигуні та стала основою успіху компанії. Від тоді STIHL постійно дає ринку нові імпульси. Багато з того, що сьогодні є стандартом, було винайдено, розроблено та впроваджено у серійне виробництво саме компанією STIHL.

Більше ніж 2 300 патентів має компанія STIHL у всьому світі. Близько 700 співробітників в головному офісі у Німеччині працюють над розробкою нових продуктів.

Із року в рік компанія STIHL продовжує розширювати свій асортимент потужними та сучасними садовими пристроями, щоб ви мали можливість вибрати для кожного завдання відповідний інструмент для догляду за присадибним господарством. Нові можливості також надають цифрові технології: завдяки унікальній узгодженості між програмним забезпеченням та інноваційному дизайну нових інструментів наші моторизовані пристрої надсучасного покоління досягають вражаючих показників. Все - заради більшої ефективності та найвищого комфорту у повсякденній експлуатації.

В цьому розділі представлені найактуальніші новинки в асортименті продукції STIHL, що недавно з'явились у продажу в Україні або очікуються найближчим часом.

Проте, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути або прочитати. Завітайте до найближчого дилера  STIHL у вашому місті.

Ми вдячні Вам за відвідання нашої веб-сторінки й інтерес до нашої продукції.

Зустрічайте акумуляторні пили системи АК

Зустрічайте акумуляторні пили системи АК Зустрічайте акумуляторні пили системи АК

Оновлення лінійки акумуляторних пил системи АК. Нові моделі MSA 60 C та MSA 70 C

Акумуляторний гілкоріз GTA 26

Акумуляторний гілкоріз GTA 26 Акумуляторний гілкоріз GTA 26

Ця новинка вже стала справжнім бестселером! Потужність у міні-форматі - мрія кожного власника присадибного господарства. Гілкоріз GTA 26 стане незамінним помічником під час догляду за садом, обрізки дерев, майстрування з дерева, розпилювання гілок. Постачається в комплекті з акумулятором, зарядним пристроєм, сумкою для зберігання та мастилом для змащування ланцюга 50 мл.

Інновації для професіоналів:<br>нова потужна бензопила STIHL MS 462

Інновації для професіоналів:<br>нова потужна бензопила STIHL MS 462 Інновації для професіоналів:
нова потужна бензопила STIHL MS 462

Легка, високопродуктивна та ергономічна: професійна ланцюгова пила STIHL MS 462 вже зачаровує користувачів перемагаючи конкурентів у класі двигунів об'ємом до 75см3.

Технологія в деталях: Гальмо ланцюга QuickStop Super

Технологія в деталях: Гальмо ланцюга QuickStop Super

STIHL - єдиний виробник бензопил, що пропонує додаткову систему гальмування ланцюга QuickStop Super. Вона дозволяє включити гальмо ланцюга безпосередньо на задній ручці.