Легкість в кожній деталі

Акумуляторні мотоножиці для кущів і трави STIHL HSA 25

Акумуляторні мотоножиці STIHL HSA 25 Акумуляторні ножиці для підстригання кущів і трави STIHL HSA 25 дбатимуть про досконалий вигляд кожного куточоку Вашого саду. Там, де точність відіграє важливу роль, легкі й зручні мотоножиці продемонструють весь свій потенціал: високу точність і простоту використання. Ножиці STIHL HSA 25 ідеально підходять для догляду за декоративними кущами з вічнозелених рослин, а також для вирівнювання кромок газонів. Потужний акумулятор пристрою забезпечує повну свободу рухів і тривалу роботу.

Ідеальний різ

 • Легкіcть, зручність і точність
  Невеликі й практичні: надзвичайно мала вага і дуже короткі ріжучі ножі гарантують комфортну роботу, чудову керованість і простоту обслуговування. Виконання точного різу здійснється надзвичайно просто - це ідеальне рішення для підстригання кущів та вирівнювання країв газону.

Комфорт і надійність

 • Надійний хват і тиха робота
  Сильні аргументи: завдяки ергономічній прорезиненій ручці ергономічної форми, ножиці STIHL HSA 25 надійно та зручно лежать у долоні. Ріжучі леза, що рухаються назустріч одне одному забезпечують комфортне ведення пристрою і відсутність неприємних вібрацій. Результат: ідеально підстрижені кущі і точно вирівняні краї газону.
 • Витривалість і відсутність кабелю
  Необмежений радіус дії: мотоножиці STIHL HSA 25 забезпечують свободу пересування і тривалий час роботи. Однієї зарядки батареї вистачає на 110 хвилин роботи, а після вичерпання заряду, можна скористатись змінним акумулятором (додаткова опція).
 • Гнучкість та надійність у використанні
  Просто натисніть кнопку: ріжучі леза для підстригання кущів та трави змінюються без використання додаткових інструментів. Для цього достатньо зняти нижню кришку пристрою.

Надзвичайна потужність

 • Продуктивні ріжучі ножі
  Незвичайна гострота: загартовані лазером і відшліфовані алмазами ножі зрізають гілки діаметром до 8 мм. Два гострі леза укладені один на інший подвоюють ефективність зрізання, забезпечуючи тим самим набагато більш високу продуктивність. Швидкість у 2000 рухів на хвилину забезпечує чисте різання.
 • Міцний матеріал
  Характерна якість техніки STIHL: трансмісія всередині мотоножиць HSA 25 виготовлена з високоякісного металу. Відсік для батареї також надзвичайно витривалий, завдяки гумовому кільцеві забезпечується ударостійкість. Відмінна новина для гаманця: акумуляторні мотоножиці будуть служити Вам протягом дуже тривалого часу.
Легкі, зручні й точні Легкі, зручні й точні:
Мотоножиці STIHL HSA 25

Подбайте про ідеальний вигляд кожного куточка Вашого саду

Переглянути відео (11.71 MB)