STIHL Tirol збільшує виробничі потужності в Лангкампфені

STIHL Tirol посилює виробництво у Ландкампфені і розширюється

STIHL Tirol розвиває виробничу діяльність на заводі в м.Лангкампфен (Австрія) офіційно відкривши нове приміщення 1 лютого 2019 року. Обсяг інвестицій складає 22,8 млн. євро. Доктор Ніколас Штіль, голова Консультативної ради та наглядової ради компанії STIHL, а також колишній керівник компанії VIKING сказав: "Ця інвестиція не тільки відображає нашу впевненість у майбутньому розвитку підприємства STIHL Tirol, Ми також продовжуватимемо зосереджуватись на Лангкампфені, як центрі компетентності та виробництва садової техніки STIHL, а також акумуляторного інструменту».

150 нових робочих місць і сучасне приміщення площею 20 000 м2
Із збільшенням загальної площі до 20 000 м2 завод отримав багато різноманітних нових приміщень і кімнат для 150 нових робочих місць, 65 з яких вже були заповнені до початку 2019 року. Як результат, очікується, що чисельність працівників STIHL Tirol найближчим часом перевищить позначку 600 чоловік. Завдяки розширенню заводу виробництво газонокосарок та інших садових інструментів STIHL значно збільшилось. Команда відділу досліджень та розробок тепер має доступ до найсучасніших лабораторій для розробки електроніки для газонокосарок-роботів STIHL iMOW® та новітніх засобів тестування витривалості техніки. Однією з цікавих нововведень є вкритий газоном дах, що одночасно служить простором для випробування газонокосарок-роботів. Для покращення логістики було створено повністю автоматизований склад запасних частин, що є одним з найбільш інноваційних складських систем в Австрії. Крім того, було проведено окремий навчальний семінар, присвячений підготовці майбутніх фахівців.

Будівельні роботи з розширення будівлі завершено за розкладом
Незважаючи на труднощі, будівництво завершено всього за 16 місяців. Доктор Клеменс Шаллер, керуючий директор підприємства STIHL Tirol, сказав: "Ми раді, що цей великий проект був завершений за графіком, за прогнозованою вартістю і відповідно до узгоджених стандартів якості". Йозеф Коллер, уповноважений представник компанії, який керував проектом будівництва, додав: "Ми хотіли б похвалити вдале робоче партнерство з нашим генеральним підрядником, компанією Rieder Bau, та спеціалістами з інших компаній, залучених до проекту". Багато наших партнерів розташовані в місцевому регіоні. "Як результат, багато створеного залишиться в регіоні", - сказав Коллер.

Про STIHL Tirol
Компанія VIKING GmbH (Лангкампфен, Австрія) була перейменована в STIHL Tirol GmbH 1 липня 2018 року. Назва нової компанії була частиною плану зі зміни торгової марки. З 2019 року всі колишні продукти VIKING продаються під брендом STIHL. VIKING GmbH була заснована в Куфштайні, Австрія, у 1981 році й стала дочірнім підприємством STIHL Group у 1992 році. У 2001 році компанія переїхала з Куфштайна в Лангкампфен. Завдяки швидкому зростанню бізнесу, будівлі з тих пір істотно розширились. Нове крило є четвертим у ряді проектів з розширення виробничих потужностей. Постійне, сильне зростання за останні роки зробило Тірольську компанію одним з найвідоміших імен у галузі садової техніки. Компанія з 480 співробітниками забезпечила об'єм продажів у 381,9 млн. євро в 2017 році. Як центр компетенції Групи STIHL із садової техніки, завод STIHL у Тіролі виробляє продукцію і розвиває її у співпраці з головним офісом фірми STIHL у Вайблінгені.

Stihl Tirol розширюється Розширення заводу STIHL Tirol

Нещодавно завод STIHL Tirol у Лангкампфені знову розширився. Нове крило будівлі має ще більше місця для виробництва інноваційних садових інструментів STIHL

Завантажити фото: завод STIHL Tirol у Лангкампфені (JPG, 3.59 MB)
Новий автоматизований склад деталей Stihl Tirol Автоматизований склад деталей у STIHL Tirol

Новий автоматизований склад деталей STIHL Tirol має 17 роботів, які контролюють розміщення та зберігання 47 000 контейнерів.

Завантажити фото: склад деталей у Stihl Tirol (JPG, 2.92 MB)