Драйвовий вікенд у Хмельницькому!

Змагання вальників лісу за Кубок STIHL 2019!

Анонс змагань Кубок Stihl 2019 Збільшити

22 червня 2019 року в Хмельницькому відбулися міжнародні змагання вальників лісу за кубок STIHL 2019, які цьогоріч були поділені на два етапи - український та міжнародний.

В змаганнях прийняли участь 28 команд зі всіх регіонів України та команди з Польщі, Білорусі, Угорщини і Румунії. Змагання відбулись за підтримки Хмельницької Міської ради та Міського Голови Олександра Симчишина, Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

На церемонії відкриття змагань Генеральний директор компанії ТОВ «Андреас Штіль» Едуард Д'яченко, заступник Хмельницького міського голови Володимир Гончарук щиро привітали учасників і побажали їм успішних виступів. «Професія вальника лісу одна з найнебезпечніших у світі, тому потрібно постійно відточувати свою професійну майстерність, обмінюватися досвідом. Саме цьому й слугують змагання такого рівня», - зазначив Голова Спілки Лісівників України, Юрій Марчук.

Спека, злива та інші сюрпризи природи для представників професії вальник лісу звичні умови роботи. Неймовірна швидкість учасників, захоплююча майстерність володіння бензопилою та шалений вибух адреналіну – все це отримали глядачі та вболівальники, які спостерігали за змаганнями впродовж дня.

До програми входили чотири дисципліни: «Підготовка бензопили до роботи», «Розкряжування циліндричної колоди на точність», «Розкряжування циліндричних колод комбінованим різом», «Обрізання гілок».

Найкращий результат українського етапу показали:

1. Дисципліна «Підготовка бензопили до роботи» - Журавель Сергій, команда ЗВЯГЕЛЬ, № 21 (Житомирська обл.)
2. Дисципліна «Розкряжування циліндричної колоди на точність» - Костюшко Олександр, команда МАГНУМ, №15 (Київська обл.)
3. Дисципліна «Комбінований різ» - Красніков Євген, команда ЛІСОТЕХНІКА, № 28, (Сумська обл.)
4. Дисципліна «Обрізання гілок» - Жолован Костянтин, команда МОНОЛІТ, № 8 (м. Чернівці)

За сумою балів за всіма дисциплінами переможцями українського етапу стали:
І місце: Жолован Костянтин, команда МОНОЛІТ, № 8 (м. Чернівці)
ІІ місце: Красніков Євген, команда ЛІСОТЕХНІКА, № 28 (Сумська обл.)
ІІІ місце: Костюшко Олександр, команда МАГНУМ, №15 (Київська обл.)

Міжнародний етап

Переможцем міжнародного етапу став Слюсарчук Віталій, представник STIHL Україна, з загальною кількістю балів 1007. Це впевнена перемога серед досвідчених та професійних команд з Польщі, Білорусі, Угорщини, України та Румунії. Він став лідером в трьох дисциплінах - «Підготовка бензопили до роботи», «Розкряжування циліндричної колоди на точність» та «Обрізання гілок».

Численні глядачі також мали можливість насолодитися роботою скульпторів по дереву, концертом з участю заслуженої артистки, скрипальки Майї Онищук, музичних гуртів Мотор'ролла, Stanza та Sixsters, оглянути виставку садової техніки компанії STIHL. Найменші відвідувачі розважалися на дитячій локації із конкурсами та дитячими змаганнями.

Закривав захід Заступник Хмельницького міського голови Гончарук Володимир Володимирович, привітавши переможців змагань та акцентуцвавши увагу на високому професіоналізмі учасників. Заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Безноско відмітив, що Хмельницький вперше прийняв участь у міжнародних змаганнях вальників лісу. Він зазначив, що професія лісівника – багатогранна. «Зібрати насіння, посадити й доглянути ліс – це нелегка справа. На доглядах, зборі лісового врожаю, тобто заготівлі деревини, потрібні як надійна техніка, так і професіоналізм вальників. Вони гартуються в щоденній праці, а такі змагання дають можливість продемонструвати свою майстерність» - наголосив він.

Кубок STIHL – це традиція, започаткована компанією ТОВ «Андреас Штіль» з метою популяризації праці вальника лісу та знайомства з цікавими і відомими у всьому світі змаганнями серед лісорубів. Всі дисципліни змагань базуються на реальних операціях, які виконуються сучасними лісорубами щодня!

Кубок Stihl 2019 Хмельницький Змагання вальників лісу за Кубок STIHL 2019!

Відчуйте азарт змагань та вибух емоцій! Неймовірна швидкість учасників, захоплююча майстерність володіння бензопилою та шалений вибух адреналіну!

Переглянути відео-сюжет
Table Результати змагань за кубок STIHL 2019