STIHL Carving Cup 2017

Перший український чемпіонат скульпторів

Учасники змагань STIHL Carving Cup 2017

Нещодавно у тематичному парку «Київська Русь» пройшов Перший український чемпіонат скульпторів «STIHL Carving Cup» 2017 - змагання, організовані компанією STIHL в Україні. Сподіваємося, що в майбутньому чемпіонат стане масштабним дійством, яке буде збирати безліч талановитих майстрів як із України, так і з-поза її меж. А поки за роботою скульпторів буде слідкувати прискіпливе журі, яке визначить трьох переможців конкурсу за десятибальною шкалою згідно з такими критеріями:
- готовність роботи;
- відповідність тематиці фестивалю;
- складність виконання;
- художня оцінка скульптури;
- оригінальність ідеї.
До складу журі від компанії STIHL увійшли Ігор Мельник, менеджер із маркетингу
та регіонального розвитку, а також Світлана Скала, менеджер із інтернет-реклами. Суддями від парку «Київська Русь» стали Володимир Янченко - президент Князівства «Київська Русь», Олександр Андрієнко - художник та режисер, Наталія Коваль - арт-директор парку «Київська Русь» та Юрій Нестеряк - завідувач кафедри журналістики та нових медіа Київського університету ім. Т. Шевченка.

Цього року в «STIHL Carving Cup» взяли участь одинадцять конкурсантів: десятеро учасників з України і один представник Білорусі. Тема чемпіонату - «Древній Київ - подорож у часі». Цілий тиждень скульптори знайомилися поміж собою, змагалися, й обмінювалися неоціненним досвідом. Давайте ближче познайомимося з учасниками, аби краще дізнатися, що їх надихає і як вони обертають звичайнісінькі колоди на витвори мистецтва.

Майстрування з дерева бензопилою STIHL Майстрування з дерева бензопилою STIHL

Як змайструвати шпаківню, кашпо для квітів або лаву в сільському стилі?

Дізнатись більше