Група STIHL розширюється

Лангкампфен, Австрія. 29 Вересня 2017р.

• Найбільші інвестиції в історії компанії VIKING: 22,8 млн. евро на нову будівлю
• Збільшення промислових та інженерних потужностей
• Створення 100 нових робочих місць

Цифри самі промовляють за себе: об'єм інвестицій у 22,8 млн. євро, 20 000 квадратних метрів додаткового простору і 100 нових робочих місць. Ці три числа чітко характеризують найбільший будівельний проект групи компаній STIHL на сьогоднішній день на території VIKING GmbH у Лангкампфені, Австрія. Офіційна церемонія початку будівництва відбулася у п'ятницю, 29 вересня 2017 року - нові об'єкти планується завершити наприкінці 2018 року.
Головною метою цього амбіційного проекту є збільшення існуючих приміщень і створення оптимальних передумов для подальшого зростання. «Крім ефективного виробництва, будівлі будуть вміщувати департамент розробки та інженерні підрозділи, електричні лабораторії, приміщення для випробувань на витривалість, а також сучасні майстерні» - пояснив доктор Ніколас Штіль, голова консультативного та наглядового комітету STIHL. Він назвав майбутні заходи «віхою» в історії компанії та демонстрацією відданості компанії STIHL розвитку заводу у Лангкампфені.
Немає ознак сповільнення розвитку, підкреслив генеральний директор компанії VIKING доктор Петер Претцш: «Ми переконані, що наш садовий інструмент преміум класу продовжить зміцнювати свої позиції на ринку». VIKING GmbH є частиною STIHL Group з 1992 року. Вона займається виробництвом та дистрибуцією, в основному, садових інструментів преміум сегменту. Більш того, велика частина акумуляторної техніки STIHL зібрана в Австрії.
Окрім зведення нових будівель є інші зміни - з 2019 року всю лінійку продуктів VIKING буде представлено виключно під маркою STIHL. «Таке рішення є правильним і логічним. VIKING це один із небагатьох виробників у цій галузі, що пропонує широкий спектр садових інструментів - як для професійного, так і для приватного сегменту. І все у преміум класі», сказав голова правління Штіль доктор Бертрам Кандзіора під час урочистої церемонії. У майбутньому, об'єкт буде центром розробки садової техніки, що розробляє і виробляє продукцію у співпраці із материнською компанією STIHL у Вайблінгені.
Крім того він пояснив, що VIKING є передовою компанією у сфері «пов'язаних продуктів», які були вперше представлені у світі у липні цього року як iMow. Компанія очікує, що зміна бренду призведе до значного збільшення продажів і забезпечить подальше зростання усієї групи компаній STIHL. «Лангкампфен є і буде складовою частиною всесвітньої мережі виробництва STIHL і відіграватиме важливу роль як локація», наголосив доктор Кандзіора.

Портрет Компанії
Група STIHL розробляє, виробляє та продає інструменти для професійного лісопромислового комплексу та сільського господарства, а також для садово-паркового господарства, будівництва та вимогливих приватних користувачів. Діапазон садових електроінструментів від VIKING доповнює асортимент продукції. Продукти поширюються виключно через авторизованих дилерів, у тому числі 37 дочірніх компаній з продажу та маркетингу, близько 120 імпортерів та більш ніж 45000 дилерів у більш ніж 160 країнах світу. STIHL має виробничі потужності у семи країнах: Німеччині, США, Бразилії, Швейцарії, Австрії, Китаю та Філіппінах. STIHL є світовим брендом, що виробляє ланцюгові мотопили з 1970 року. Компанія була заснована в 1926 році у місті Вайблінген, що біля Штутгарта у Німеччині. У 2016 році компанія STIHL досягла продажів у об'ємі 3,46 мільярдів евро. У комапанії працюють 14 920 осіб у всьому світі.