VIKING GmbH буде перейменовано у STIHL Tirol GmbH

Viking стає Stihl Tirol

З 1 липня 2018 року компанія VIKING GmbH, розташована в містечку Лангкампфен, Австрія, буде перейменована у STIHL Tirol GmbH. Зміна назви компанії пов'язана із злиттям брендів STIHL та VIKING, яке було анонсоване на 2019 рік. Від так, весь існуючий асортимент продукції VIKING буде об'єднаний під брендом STIHL.

«На початку цього року ми вже успішно замінили перші садові інструменти зеленого кольору на акумуляторні газонокосарки у помаранчевому кольорі STIHL. Перейменування у STIHL Tirol GmbH стосуватиметься і деяких змін у корпоративному стилі компанії», - відмітив Голова правління STIHL доктор Бертрам Кандзіора.

Садовий інструмент VIKING продаватиметься у дилерській мережі STIHL до повної заміни асортименту. Крім того, компанія STIHL гарантує, що всі правила щодо гарантій, запасних частин та сервісу на техніку VIKING залишатимуться незмінними навіть після ребрендингу.

STIHL Tirol продовжить виробництво вже існуючого асортименту колісного садового інструменту VIKING та разом із головним офісом розроблятиме нові моделі, задаючи сучасний напрямок розвитку в групі компаній STIHL. Наразі завод STIHL у Лангкампфені (Австрія) виробляє велику частку акумуляторної та електричної техніки STIHL і, таким чином, є ключовим учасником світової мережі виробництва STIHL. Доктор Клеменс Шеллер, генеральний директор STIHL Tirol наголосив: «Для того, щоб задовольнити глобальне зростання попиту на садову мототехніку, ми інвестували 22,8 мільйона євро на розширення виробництва та центра розробок у Лангкампфені. Завдяки цим інвестиціям ми створили 100 нових робочих місць і встановили курс на збільшення потенціалу заводу в Лангкампфені».