STIHL відкриває власну лінію з виробництва акумуляторних батарей

STIHL відкриває власну лінію з виробництва акумуляторів у Вайблінгені STIHL Group створює власну лінію з виробництва акумуляторних батарей на своєму заводі в Німеччині. Цим кроком компанія реалізує прагнення щодо виробництва техніки найвищого класу із застосуванням передових технологій, в тому числі й акумуляторної техніки. Ранцеві акумуляторні батареї та акумулятори для мотоінструментів професійного класу будуть вироблятися на високотехнологічному виробничому підприємстві в місті Вайблінген-Хохенакер. Цим нововведенням компанія STIHL знову демонструє свої інноваційні переваги в галузі розробки екологічно чистих інструментів для лісового та сільського господарства, а також техніки для догляду за ландшафтом та приватними садочками.
«Початок виробництва акумуляторних батарей є логічним продовженням стратегії розвитку акумуляторної техніки STIHL», - говорить доктор Бертрам Кандзіора, голова правління компанії STIHL, пояснюючи цей крок. «Всього за 10 років ми розширили асортимент акумуляторних інструментів від однієї акумуляторної мотокоси до трьох ліній продукції призначених для різних сфер використання, у кожній з яких є широкий вибір різноманітних інструментів».
Компанія STIHL почала виробництво акумуляторних інструментів для професійного і приватного використання в 2009 році. У 2016 році компанія відкрила конструкторський центр з розробки акумуляторних та електронних технологій в своєму головному офісі у місті Вайблінген, таким чином розширивши свій існуючий кострукторський центр. Сьогодні в конструкторському центрі працюють понад 300 співробітників. «За останні кілька місяців нам вдалося заповнити багато вакантних посад, зокрема, фахівцями в галузі акумуляторних, електронних та інформаційних технологій. Це є необхідною умовою для подальшого розвитку цього перспективного сегменту » - говорить доктор Кандзіора. Стрімко зростаюча потужність акумуляторних батарей зробили цю продукцію популярною не тільки серед приватних користувачів. Ці тихі й екологічні інструменти мають багато переваг, особливо важливих для муніципальних господарств.

Лінія з виробництва акумуляторів була створена самими працівниками компанії STIHL всього за 18 місяців. Перший пробний запуск у новїй будівлі в Вайблінгені відбувся у вересні. Перший тестовий запуск виробничої лінії у Вайблінгені відбувся у вересні 2018 року. Початок продажів акумуляторних батарей, вироблених на власному заводі, заплановано на осінь 2019 року. Більшість цих акумуляторів будуть відправлені європейським дилерам.

YouTube STIHL – Наш канал на YouTube

Відвідайте наш канал на YouTube та відчуйте притяжіння продукції марки STIHL. Просто дивіться.

Відео STIHL на YouTube